Zachowaj kontrolę dzięki aplikacji do układania diety
Udostępnij Google News
Kuchnia

Zachowaj kontrolę dzięki aplikacji do układania diety

Jesteś już krok dalej, bo udało Ci się znaleźć dietetyka spełniającego potrzeby. Wciąż jednak potrzebujesz kontrolować rozpisaną dietę? Dobry rozwiązaniem będzie dedykowany program do układania diety, dzięki któremu łatwiej Ci będzie realizować postawione założenia.

Udało się! Po odnalezieniu odpowiedniego dietetyka, przeprowadzeniu wywiadu dietetycznego, a także ułożeniu specjalnej diety, jesteś gotów na przejście na o wiele zdrowszy tryb życia. Jednak nigdy wcześniej nikt nie zmuszał Cię do kontrolowania tego co jesz i w jakich porach spożywasz posiłki?

Nie załamuj rąk.

Na rynku jest wiele programów do diet, które pomogą Ci sumiennie podejść do ułożonego jadłospisu. Tak by był realizowany wedle zaleceń. Jaki wybrać?

Narzędzie Kcalmar.pro

Warto przyjrzeć się rozwiązaniu od firmy Kcalmar.pro, która jako jedyna na rynku oferuje oprogramowanie dla dietetyków w pełni zintegrowane z dedykowaną aplikacją mobilną, jaką jest Kcalmar – dieta i przepisy. Łączy ona specjalistów z pacjentami.

Jakie funkcjonalności posiada aplikacja Kcalmar – dieta i przepisy?

Oto one:

  • Masz dostęp do indywidualnego jadłospisu ze szczegółowymi przepisami,
  • Znajdziesz tam komentarze, ciekawostki i motywację prosto od Twojego dietetyka,
  • Planując zakupy możesz sporządzić wygodną listę zakupów.

Po wszystkie dodatki możesz sięgnąć bez względu na czas i miejsce. Dlaczego? Ponieważ aplikację firmy Kcalmar instalujesz na swoim smartfonie i możesz z niej korzystać, kiedy tylko zechcesz.

Dodatkowo w łatwy sposób możesz monitorować swoje wyniki, tworząc notatki. Zapisuj swoje zmiany wagi w aplikacji, by później poinformować dietetyka o swoich postępach. Możecie także wymieniać się informacjami, bo Twój dietetyk także może dodawać wszelkie sugestie i wskazówki, które pomogą Ci wytrwać w diecie.

I najważniejsze.

Papryka, dieta, aplikacja Materiały prasowe

Integracja z kalendarzem

Korzystając z tej aplikacji nie zapomnisz o zjedzeniu śniadania, obiadu, czy kolacji. A to ze względu na to, że oprogramowanie Kcalmar.pro daje możliwość integracji z twoim osobistym kalendarzem. Zostaną do niego dodane posiłki i każdorazowo - po uprzedniej akceptacji - będziesz dostawać przypomnienia o ich spożyciu.

Zastanów się, czy z taką aplikacją nie będzie Ci o wiele łatwiej utrzymać założeń żywieniowych? Wydaje się, że mając nad sobą takiego stróża w postaci aplikacji Kcalmar – dieta i przepisy, sukces jest gwarantowany.
Artykuł sponsorowany

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie