b box, akcesoria dla dzieci

b.box - poznaj akcesoria dla dzieci z Australii!

B.Box to marka, którą zna większość rodziców. Nic dziwnego - oferuje jakość, innowacyjne pomysły i piękne wzornictwo.
Reklama

B.Box - marka stworzona przez mamy dla mam

B.Box to australijska marka, którą stworzyły dwie mamy - sukces, jaki odniosły, zadziwił nawet je same. To, czym kierują się w doborze asortymentu pod brandem B.Box, to pomysłowość w rozwiązywaniu typowych problemów małych dzieci z jedzeniem i piciem, estetyczny design i trwałość wykonania. Wszystkie produkty B.Box posiadają stosowne certyfikaty i sprzedawane są w ponad 45 krajach. Akcesoria wykonane są z plastiku wolnego od BPA, ftalanów i PVC.  Wskazane są dla maluchów powyżej 6. miesiąca życia, czyli czasu, w którym zaczyna się rozszerzanie diety. Marka B.Box wspiera samodzielność małych kulinarnych odkrywców, a wiele rozwiązań produktowych jest typowymi gadżetami "must have" przy metodzie BLW (Baby Led Weaning, pol.
Reklama
Bobas Lubi Wybór).
innowacyjny bidon ze słomką, bbox
Materiały prasowe

Bidon B.Box - hit wśród bidonów

Ten innowacyjny bidon jest najlepiej sprzedającym się produktem marki. Nic dziwnego - łączy w sobie wszystkie cechy, które idealny bidon dla malucha powinien mieć. Po pierwsze, jest niekapkiem - woda nie wylewa się z niego w żadnej pozycji. Po drugie - nie jest klasycznym kubeczkiem z dzióbkiem, które to rozwiązanie jest odradzane przez logopedów i stomatologów dziecięcych ze względu na niekorzystny wzorzec picia.
Reklama
Bidon bbox posiada słomkę, którą należy delikatnie ścisnąć, aby woda zaczęła płynąć. Potrafią to zrobić nawet 6 miesięczne dzieci, ponieważ bardzo przypomina to ssanie piersi. Dodatkowo z bidonu można pić niemal w każdej pozycji, ponieważ słomka posiada obciążnik, "wędrujący" wraz z wodą.

Butelki tritanowe - do szkoły, na spacer, na rower

Dla starszych dzieci, które już umieją pić z butelki i z otwartego kubka, doskonałym wyborem okaże się butelka tritanowa B.Box. Jest bardzo lekka, szeroki ustnik umożliwia wrzucenie kostek lodu, a estetyczna silikonowa osłona zapewnia, że butelka nie zostanie uszkodzona w czasie stawiania jej na twardym podłożu. Kolorowe wzornictwo to dodatkowy atut, z którego znana jest marka B.Box. Butelkę tritanową, podobnie jak bidon, można czyścić w zmywarce.
Reklama
silikonowa miseczka z łyżką, bbox
Materiały prasowe

Miseczki, talerzyki, kubki-niewysypki

Pierwsze próby jedzenia różnorodnych produktów mogą prowadzić do powstawania bałaganu - wie o tym każdy rodzic dziecka do 3. roku życia. Akcesoria B.Box co prawda nie posprzątają bałaganu za Ciebie, ale znacząco usprawnią sprzątanie. Miseczki i talerzyki posiadają przyssawki, przez co trudno je oderwać od blatu i wraz z całą zawartością zrzucić na podłogę. Po drugie, są stabilne, bardzo szybko się czyszczą i nie przechodzą zapachami potraw oraz środków myjących.
Reklama
Dzieci je uwielbiają ze względu na wesołe kolory, które sprawiają, że każdy posiłek jest ekstra zabawą.

Akcesoria zamienne i uzupełniające - rurki, osłonki neoprenowe

Kupując produkt marki B.Box masz pewność, że będzie pasować estetycznie do pozostałych produktów marki. Ale to nie wszystko - jeśli w trakcie użytkowania bidonu konieczne będzie wymienienie słomki, zrobisz to w bardzo prosty sposób dzięki zapasowym rurkom. Do bidonów i butelek dopasowane zostały odpowiednie osłonki neoprenowe, które pomagają zachować temperaturę napojów w trakcie krótszych spacerów czy do drugiego śniadania w szkole. W Maleomi znajdziesz wszystkie pomysłowe akcesoria dla dzieci - b.box!
Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama