Jak zahipnotyzować mężczyznę?
Udostępnij Google News
Związki

Jak zahipnotyzować mężczyznę?

Poderwanie faceta i utrzymanie go przy sobie to dwie najtrudniejsze sprawy w uwodzeniu. Na początku jednak należy przyjrzeć się temu, w jaki sposób można zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, którym jesteśmy zainteresowane. Każdy z mężczyzn może mieć własne potrzeby i ideały, są jednak pewne cechy wspólne, którym silniejsza płeć absolutnie nie może się oprzeć.

Bądź zabawna i naturalna

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które nie „grają” kogoś kim nie są, a zachowują się całkowicie dziewczęco i naturalnie. Pomyśl zresztą sama: czy jest sens pozorować kogoś innego, a później musieć udawać przez całe wspólne życie i podporządkowywać się własnym kłamstwom? A co jeśli wyłożysz karty na stół już po paru miesiącach wspólnych spotkań?

Najlepiej być po prostu sobą. Kokietuj tym, co masz w sobie najlepsze. Zalotnie, pięknie się uśmiechaj. Jeśli masz długie lub kręcone włosy – baw się nimi podczas rozmowy. Flirtuj z żartem i słodko.

Wysokie obcasy pomogą w zdobyciu tego jedynego

Szpilki najlepszymi przyjaciółmi kobiety – to wiadomo od dawna. Jednak dopiero niedawno naukowcy z Université de Bretagne-Sud zbadali, czy wielkość obcasa rzeczywiście ma wpływ na mierzalne zainteresowanie mężczyzny. W eksperymencie brała udział piękna badaczka-ankieterka, która zakładając raz buty z mniejszym obcasem, a raz z większym, sprawdzała w jakiej sytuacji mężczyźni i kobiety będą bardziej skorzy do pomocy. Okazało się, że wysokość obuwia nie wpływa na zachowania kobiet wobec innych kobiet. Jednak wśród Panów, więcej z nich oferowało swoją pomoc, kiedy badaczka miała na nogach buty z wyższym obcasem.

W następnych eksperymentach badano dodatkowo zachowania mężczyzn w barze. Również okazało się, że kobiety w „szpilkach” przyciągały więcej uwagi płci przeciwnej.

Bezsprzecznie wysokie obcasy…

Powyższe eksperymenty pokazały, że kobiety noszące wyższe obcasy postrzegane są przez mężczyzn, jako bardziej kobiece. Ponadto zakładanie obuwia z obcasem wpływa na chód kobiety i jej postawę, przez co staje się ona bardziej atrakcyjna fizycznie.

Jeśli więc chcesz zahipnotyzować swojego ukochanego to niestety, lub „stety”, będziesz musiała użyć również obok uroku osobistego – swojego kobiecego, fizycznego seksapilu. Na spotkania z nim ubieraj się schludnie i przystępnie, prezentuj swoje najlepsze zalety, ukrywaj wady. Załóż kobiecą sukienkę i wysokie buty na obcasie. Rozpuść włosy. Mężczyźni uwielbiają kobiece włosy…

Jak zachowywać się na randce?

Kolejne wieści z pola nauki brzmią następująco: aby zdobyć drugą osobę na randce należy przestrzegać dwóch podstawowych warunków. Po pierwsze: więcej słuchaj, mniej mów. Po drugie: nigdy nie zaczynaj rozmowy na temat pracy, przynajmniej na tych pierwszych paru spotkaniach. Co prawda, powyższe wnioski zostały wysnute w oparciu o badania, które skupiały się na tym, jak na randkach powinni zachowywać się mężczyźni. Naukowcy są jednak zgodni, co do jednego: można je stosować również w przypadku drugiej płci, ponieważ mogą być jednymi z najbardziej uniwersalnych rad „uwodzenia”.

Reasumując…

  1. Zadbaj o swój wygląd. Czuj się i wyglądaj atrakcyjnie!
  2. Używaj swojego daru uwodzenia, ale pamiętaj również o dobrych manierach.
  3. Załóż szpilki, im wyższe, tym większa szansa na powodzenie!
  4. Więcej słuchaj, mniej mów!
  5. W rozmowie nie skupiaj się na kwestiach finansowych i związanych z pracą.
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie