Randka w lecie
Canva.com

5 pomysłów na romantyczną randkę w lecie. Zaskocz swojego partnera!

Lada moment wakacje i czas miłosnych randek. W ciepłe wieczory zabierz swoją partnerkę lub partnera na romantyczny wypad, który zapamiętacie na lata. Nie wiesz, gdzie? Podpowiadamy!
Reklama

Czas na romans i zabawę

Randka w lecie
Canva.com

Zbliżające się wakacje, czas wolny to doskonała okazja, aby poznać kogoś nowego i zacząć budować trwałą, miłosną relację. To także okazja, aby przeżyć kilka przyjemnych randek na świeżym powietrzu. Nie zawsze udana randka to ta w restauracji. Wiele zależy oczywiście od charakteru randkowiczów - jedni lubią mocne wrażenia, inni spokój i sielankę z dala od miejskiej dżungli.

Reklama

Romantycznym pomysłem na randkę będzie piknik z dala od miasta, na wsi, tuż przy jeziorze, czy rzece. Chyba nie ma nic bardziej uzależniającego, jak zapach świeżo skoszonej trawy, muzyka koników polnych i ciepła, miękka trawa, czy piasek. Taki wypad pozwoli wam się zrelaksować i nic nie będzie przeszkadzało w rozmowie.

Wyjątkową niespodzianką będzie także romantyczna noc na plaży przy świetle księżyca. Chociaż wielu osobom może się wydawać to banalny i wręcz oklepany pomysł, to nic bardziej mylnego. Znajdź miejsce na plaży z widokiem na wodę i światła miast, przygotuj kocyk i zabierz partnera w nieznane. Możecie wspólnie zjeść kolację i do samego rana rozmawiać, aby finalnie powitać nowy dzień...

Reklama

Może już jako para? Kto wie!

Lato sprzyja miłosnym igraszkom

Randka w lecie
Canva.com

Kolejnym ciekawym pomysłem, szczególnie dla kinomaniaków będzie wieczór filmowy, np. na tarasie albo w samochodzie. Na Tik Toku znajdziecie mnóstwo pomysłów na romantyczne kino w bagażniku waszego auta. Wystarczy, że wysprzątacie bagażnik, ułożycie miękkie koce i poduszki, przygotujecie ulubione przekąski oraz słodkości, odpalicie ulubiony film. To będzie doskonała okazja, aby komfortowo spędzić wieczór i lepiej się poznać.

Reklama

Przyszłej partnerce spodoba się także przeprawa łódką, np. na jeziorze, czy stawie. To szansa dla mężczyzny, aby mógł pokazać swoją siłę, a dla kobiety, aby poczuła się bezpiecznie. Wyjątkowy obrazek - wy na łódce, otuleni ciepłymi promieniami słońca... Czy może być piękniej?

Jeśli oboje jesteście globtroterami, to z pewnością najlepszym pomysłem na randkę będzie zwiedzanie nieznanej wam okolicy. Wystarczy na mapie poszukać kilku atrakcji, np. punktów widokowych, multimedialnych fontann albo parków i odkrywać piękno świata.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama