Związek z młodszym mężczyzną
Canva.com

Związek z młodszym mężczyzną. Czy ma szansę przetrwać na lata?

Związek z młodszym mężczyzną uskrzydla niejedną dojrzałą kobietę. Po chwilach sielanki w relacji z partnerem przychodzą do głowy pytania, czy ten związek ma sens oraz czy przetrwa na wiele lat? Porozmawiajmy o tym!
Reklama

Dojrzała relacja

Związek z młodszym mężczyzną
Canva.com

Dojrzałe kobiety uwielbiają młodszych mężczyzn. Nie tylko ze względu na walory fizyczne, ale także na świeżość w komunikacji. Warto wiedzieć, że związek rówieśników bez względu na etap życia prowadzi często do licznych nieporozumień i trudno jest o wypracowanie kompromisu. Wyrozumiałości kobiety uczą się z wiekiem, dlatego w związku z młodszym mężczyzną nie dochodzi do kłótni o drobnostki.

Kobiety bardziej rozumieją, że mężczyźni nie zawsze dokładnie potrafią powiedzieć to, co naprawdę myślą.

Reklama

Starsza kobieta raczej stara się racjonalnie argumentować swoje zdanie, aniżeli szukać powodu do sprzeczki.

Związek z młodszym partnerem z biologicznego punktu widzenia jest lepszy, bowiem panowie więcej uprawiają sportu, są aktywni fizycznie i dbają o swój wizerunek, aparycję, m.in. poprzez dobór odpowiedniej diety. Młodszy mężczyzna stanowi także idealny materiał na ojca, jeżeli mimo wieku nie chcemy mieć jeszcze dzieci.

Wspaniałe pożycie

Chociaż mówi się, że najważniejszy jest umysł, to nie bez znaczenia są walory fizyczne młodszych mężczyzn. Partner młodszy o kilka, a nawet kilkanaście lat zawsze będzie dla kobiety dużo bardziej atrakcyjny. Panowie po trzydziestce wciąż ubierają się modnie, mają zadbaną fryzurę i starają się przyciągać do siebie partnerki. Również w kwestii seksu, młodszy kochanek jest w stanie dużo bardziej zadowolić swoją partnerkę.

Wynika to z faktu, że mężczyzna stara się eksperymentować i poznawać kobietę, jak sprawić jej przyjemność. Łatwiej jest namówić na igraszki w łóżku doświadczoną partnerkę, niż młodą, jeszcze niedojrzałą dziewczynę. Wynika to ze świadomości swojego ciała oraz samoakceptacji.

Reklama
Związek z młodszym mężczyzną
Canva.com

Związek młodego mężczyzny i starszej kobiety nie zawsze musi być przygodą. Panowie są w stanie się zaangażować bez opamiętania i dać poczucie bezpieczeństwa drugiej połówce. Trzeba jednak zadbać o taką relację i pamiętać, że młodszy partner jest pełen pasji, ambicji i marzeń. Jeśli mimo wieku jesteśmy w stanie mu dorównać, to z pewnością będzie to związek na lata, pełen czułości i pięknych chwil.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Czytaj więcej
Zakochana para
Większość osób zdecydowanie woli żyć w parze niż w pojedynkę. Gdy spotykamy kogoś wyjątkowego na początku bardzo dbamy o związek. Z czasem dopada nas rutyna, zdarza się więcej kłótni i nie wiadomo kiedy strony zaczynają się od siebie oddalać. Warto wprowadzić kilka nawyków, które sprawią, że wasz związek będzie szczęśliwy przez długie lata.
Jakie są przyczyny spadku libido?
Sieci społecznościowe wpłynęły na nasze życie na wiele sposobów — niektóre z nich są pozytywne a inne negatywne. Jesteśmy połączeni z większą liczbą ludzi i informowani szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nim możemy wiedzieć, co dzieje się w życiu naszych znajomych i jak najszybciej dzielić się ważnymi chwilami. Należy jednak sobie zadać pytanie: co to zrobiło z relacjami intymnymi? Możliwe, że media społecznościowe niszczą Wasz związek i możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy...
miłość
Miłość to piękne uczucie, które często pojawia się w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Chociaż badania naukowe pokazują, że żar uczuć z czasem wygasa i pojawia się smutna rutyna, istnieje kilka ciekawych sposobów na to, aby na nowo rozpalić miłość między dwojgiem kochanków. Najskuteczniejszym sposobem na to, aby pokazać komuś, że się go kocha, jest wyznanie mu miłości po raz kolejny. A to można zrobić na wiele różnych sposobów...
Reklama
Reklama
Reklama