3 środki czyszczące z Twojej kuchni
Udostępnij Google News
Dom i ogród

3 środki czyszczące z Twojej kuchni

Musisz wziąć się za sprzątanie kuchni czy łazienki, ale nie masz odpowiednich środków czyszczących? Może tym razem postaw na to, co skuteczne i ekologiczne! Wszystkie potrzebne specyfiki powinnaś odnaleźć w swojej kuchni. Polecamy przede wszystkim proszek do pieczenia, ocet oraz sodę oczyszczoną!

Proszek do pieczenia - niezawodny w starciu z brudnymi fugami!

Jeżeli masz kłopot z brudnymi fugami i od dłuższego czasu nie możesz ich doczyścić, postaw na niezawodny proszek do pieczenia. Najlepiej wymieszaj go z niewielką ilością wody. Po wymieszaniu nałóż specyfik na zabrudzone miejsca i zostaw go tam przynajmniej na 15 minut. Po tym czasie chwyć za szczoteczkę i pocieraj do momentu zejścia brudu. Spłucz wodą.

Ocet - wyczyści prawie wszystkie powierzchnie

Ocet to niedoceniany sprzymierzeniec każdej kobiety, która chcąc nie chcąc, musi wykonywać różne prace domowe, w tym sprzątanie. Nie dość, że znajdziesz go w swojej kuchni, to kosztuje naprawdę niewiele, więc nie nadwyręży Twojego portfela. Chcąc wykorzystać go do czyszczenia różnych powierzchni, wymieszaj go z wodą - w przypadku niewielkich zabrudzeń lub polej powierzchnię samym octem - w przypadku trudnych zabrudzeń, takich jak rdza czy kamień. Po wyczyszczeniu dokładnie spłucz wodą.

Soda oczyszczona - jeden specyfik, wiele korzyści!

Soda może być wykorzystana, jako środek do zadań specjalnych. Ma wiele pozytywnych właściwości, takich jak pochłanianie przykrych zapachów, usuwanie wszelkiego rodzaju osadów czy wybielanie powierzchni. Za pomocą sody oczyszczonej możemy wyczyścić wszystkie pomieszczenia i zakamarki w naszym mieszkaniu!

Źródło zdjęcia: www.pixabay.com

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie