10 sposobów na płaski brzuch

10 sposobów na płaski brzuch

Ładny, płaski brzuch to pragnienie wielu kobiet. Aby skutecznie stracić tłuszcz z brzucha, musisz połączyć aktywność fizyczną z prawidłowym odżywianiem. Poniżej znajdziesz 10 szczegółowych wskazówek, które pomogą Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę.
Reklama
1) Strzeż się soli: w przypadku zażycia zbyt dużej ilości soli, musimy liczyć się z zatrzymaniem wody w organizmie i obrzękiem brzucha. 2) Aerobik, jako zabójca tłuszczu: jeśli naprawdę chcesz wypowiedzieć wojnę nadmiernym kilogramom goszczącym na Twoim brzuchu, ćwiczenia aerobowe zdecydowanie Ci w tym pomogą. 3) Codziennie spożywaj błonnik pokarmowy: co najmniej 30 gramów dziennie. Znajdziesz go w produktach pełnoziarnistych, orzechach, roślinach strączkowych, świeżych owocach i warzywach. 4) Wykonuj ćwiczenia brzucha: połóż się na brzuchu, trzymaj ręce wyciągnięte prosto przed siebie. Podnieś ręce do góry i unoś na przemian jedną i drugą nogę, bez dotykania nimi do podłogi. Powtórz po 20 razy na każdą nogę. 5) Odchudzanie za pomocą odkurzania: nawet to może Ci pomóc w pozbyciu się boczków. Przez odkurzanie można zyskać nie tylko czysty dom, ale także szczuplejszą talię. 6) Jedz dużo awokado: owoc ten jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, które zapewniają długotrwałą energię i spalanie tkanki tłuszczowej. 7) Stroń od napojów słodzonych: słodkie napoje mają wiele pustych kalorii.
Reklama
Postaw na wodę mineralną. 8) Unikaj alkoholu: picie zbyt dużej ilości alkoholu może zwiększać stężenie kortyzolu. Jest to hormon stresu, który sprzyja odkładaniu tłuszczu na brzuchu. 9) Jedz nasiona słonecznika: one także są pełne tłuszczów nasyconych. Można łatwo włączyć je do swojej diety, dodając do sałatki lub do musli. 10) Jedz więcej ryb: ryby są dobrym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, które wspierają utratę tłuszczu. Jedz rybę przynajmniej raz w tygodniu. Źródło zdjęcia: www.pixabay.com
Reklama
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama