6 zaskakujących zastosowań zmywacza do paznokci
Udostępnij Google News
Dom i ogród

6 zaskakujących zastosowań zmywacza do paznokci

Usunie bardzo mocny klej

Zmywacz do paznokci może pełnić wiele różnorodnych funkcji i mieć zaskakujące zastosowania! Zerknij na poniższe punkty i wypróbuj każdy z nich!

Nawet superglue nie ma szans ze zmywaczem do paznokci! Jeśli wybrudziłeś sobie klejem jakiś przedmiot czy skórę, potraktuj to miejsce zmywaczem. Efekty będą spektakularne!

Wyeliminuje rysy na zegarku

Jeśli zegarek ma zadrapania, a "szkło" wykonane jest z tworzywa sztucznego, można wylać odrobinę zmywacza na chusteczkę i wetrzeć kilka kropel w miejsce zadrapań. W związku z tym rysy będą mniej widoczne.

Przywróci błysk porcelanie

Porcelana często nosi znaki upływu lat. W związku z tym do wody dolej odrobinę zmywacza do paznokci, a Twoje skarby będą błyszczały jak dawniej! Oczywiście mowa tu o porcelanie, której nie wykorzystujesz do serwowania posiłków, a służy Ci ona jako element pokazowy.

Przywróci do użytku stary lakier do paznokci

Jeśli Twój ulubiony lakier zaschnie i nie będzie się nadawał do malowania paznokci, dolej do niego kilka kropli zmywacza i dokładnie wymieszaj.

Rozjaśni podeszwę buta

Podeszwa i boki buta zrobiły się szare lub brudne? Woda z mydłem często nie pomaga? Wlej więc trochę zmywacza do paznokci na wacik i wetrzyj w podeszwę buta.

Usunie atrament z palców

Jeśli Twoje palce i ręce zafarbowane są niebieskim czy czarnym atramentem, zmywacz do paznokci pozwoli Ci łatwo usunąć te trudne plamy.

Źródło zdjęcia: www.fotolia.com

Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie