Pomarańczowy drink z dwiema słomkami i połówką plasterka cytryny
pexels.com

Angel Shot - drink, który może uratować Ci życie

Angel Shot jest znany na całym świecie i staje się coraz popularniejszy również w Polsce. To drink, który może uratować Ci życie. W jaki sposób? Sprawdź w naszym artykule.
Reklama

Czym jest Angel Shot?

Tinder, Badoo, Sympatia... Portale randkowe są dziś bardzo popularne i kobiety chętnie umawiają się z mężczyznami poznanymi w sieci. Niestety, często zapominają o niebezpieczeństwie, które się za tym kryje. Nigdy nie wiadomo, na kogo trafimy. Z pomocą przychodzi Angel Shot!

Angel Shot to inicjatywa jednego z barów na Florydzie. Obecnie drink jest znany na całym świecie, szturmem podbija również polskie puby. Dlaczego? Jest to łatwy sposób na to, żeby zasygnalizować, że dzieje się coś złego. Zamawiając go, kobieta daje znać barmanowi, że potrzebuje pomocy, a ten może odpowiednio zareagować. Warto poznać trzy warianty drinka:

  • czysty Angel Shot oznacza, że kobieta prosi o bezpieczne odprowadzenie do samochodu,
  • Angel Shot z lodem to prośba o wezwanie taksówki,
  • drink z limonką oznacza prośbę o szybkie wezwanie funkcjonariuszy policji

Wielu oprawców również zna ten drink. To dlatego coraz więcej lokali decyduje się na stworzenie własnego kodu. Najczęściej informacja o nim jest wieszana w damskich toaletach. Warto zatem się w nich rozejrzeć!

Reklama
Autor - Klaudia Woźniak
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
k.pieszczynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama