Zaręczyny w domu
Canva.com

"Chcę się jej oświadczyć, ale nie wiem jaki wybrać pierścionek zaręczynowy..."

Większość mężczyzn planuje zaręczyny ze sporym wyprzedzeniem, bo chce mieć wszystko idealnie zaplanowane, bez ryzyka jakiejkolwiek wpadki czy nieoczekiwanej sytuacji. Wybór restauracji czy ogólnie rzecz biorąc typu wydarzenia bądź po prostu tego, gdzie się ono odbędzie (czyli gdzie padniesz przed ukochaną na kolana) zapewne masz już za sobą, więc pora przejść do ogarnięcia kwestii równie ważnej, a dla wielu kobiet najważniejszej, czyli do wyboru idealnego pierścionka.
Reklama

Pierścionek zaręczynowy to taki najważniejszy gość na każdych zaręczynach. Jeżeli nie uda Ci się go odpowiednio wybrać, to właśnie on może stać się powodem nie do końca udanych oświadczyn, które nie pójdą zgodnie z Twoim planem.

Pierścionek jest symbolem

Na białym tle w szeregu ustawione złote pierścionki zaręczynowe z kamieniami
Materiał partnera. Złote pierścionki zaręczynowe w różnych stylach

Chcesz przecież, by ten pierścionek, który wręczysz partnerce podczas zaręczyn, dosadnie odzwierciedlał Twoje głębokie uczucie i pokazywał, że Ci naprawdę zależy. Pierścionek zaręczynowy wyraża Twoją znajomość preferencji partnerki.

Reklama

Nawet, jeśli nie za bardzo interesujesz się modą albo wręcz to, co ubierasz, nie ma dla Ciebie najmniejszego znaczenia, powinieneś chcieć odkrywać gust i upodobania ukochanej, zwłaszcza jeśli dla niej moda jest stosunkowo ważna i jeżeli poświęca ona sporo czasu na wynajdywanie różnych nowinek z trendów i późniejsze polowanie na nie w galeriach.

Nie wszystkie pierścionki zaręczynowe będą się podobać wszystkim kobietom.

Spójrz zatem na aktualne trendy i spróbuj za nimi podążać albo też zdecyduj się na coś zupełnie klasycznego, np. prostą obrączkę z minimalistycznym oczkiem, jeżeli masz świadomość, iż twoja ukochana nie zmienia za często stylu ubioru i zazwyczaj celuje właśnie w taką ponadczasową elegancję.

Reklama

Trudniejsze od wyboru stylu pierścionka bywa określenie dla niego właściwego rozmiaru, więc i o tej kwestii musisz odpowiednio wcześnie pomyśleć. Pamiętaj jednak, że zazwyczaj pierścionki zaręczynowe można w razie czego wymieniać. Zapytaj o możliwość wymiany rozmiaru pierścionka w sklepie, gdyby tylko okazało się, że jednak nie udało ci się trafić z rozmiarem.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama