Fitnesiara
Canva.com

Co kupić na święta "fitnesiarze"? Nasze typy na pewno ją ucieszą!

Prezenty świąteczne bywają sporym wyzwaniem. Chcąc sprawić prawdziwą radość bliskim warto wziąć pod uwagę ich pasję i zainteresowania. Upominek będący w temacie czyiś zainteresowań z pewnością będzie przydatny i dla niego intersujący.
Reklama

Aktualnie coraz więcej osób stara się zadbać o jakość swojego życia. Bycie fit jest na topie i określa konkretny styl życia. Przede wszystkim oparty na zdrowej diecie i aktywności fizycznej. Dostępnych jest wiele książek, które pomagają poszerzają wiedzę i budują świadomość na temat odżywiania i zdrowia. Takie książki świetnie sprawdzą się jako, prezenty na Boże Narodzenie! Dla każdego, kto jest fit będą z pewnością wartościowe i przydatne. O to propozycje literatury w tej tematyce:

Książki na prezent dla "fitmaniaków"

Fitnesiara
Canva.com

Na początek propozycje dla tych, co potrzebują konkretnego wsparcia, swojego rodzaju przewodnika i motywatora.

Reklama

Wszystko po to, by mogli w pełni zmienić swój styl na zdrowy i go pokochać. Doskonałym wsparciem będą dla nich poradniki autorstwa cenionych trenerek personalnych z szeroką wiedzą na temat sportu i odżywiania:

  • Fit na zawsze. Jak nie zaczynać ciągle od nowa, Autor: Marta Hennig-Kruk.
  • Motywator. 8 tygodni do bycia fit, Autor: Marta Hennig.
Każdy, kto przywiązuje dużą wagę do jakości swojej diety, potrzebuje dawki inspiracji, które pozwolą urozmaicać jadłospis. Istotne jest też rozwijanie swojej świadomości na temat odżywiania i poszerzanie wiedzy z tego zakresu. Przydatne okażą się dla nich takie książki, jak:
  • Dieta SIRT na cztery pory roku, Autor: Agata Lewandowska.
  • Fit mind. Schudnij bez diet, Autor: Aleksandra Buchholz Klaudia Pingot.
Reklama

Zdrowy tryb życia nie obędzie się bez regularnej aktywności sportowej. W tym przypadku bardzo ważne jest prawidłowe ustalenie planu treningowego i dawka wiedzy na temat rozwoju fizycznego. W tej dziedzinie również można znaleźć kilka ciekawych książek:

  • Lwice trenują inaczej. Jak dopasować dietę i aktywność fizyczną do kobiecej fizjologii, Autor: Sims Stacy T., Yeager Selene.
  • Płaski brzuch. Dieta i ćwiczenia, Autor: Lewandowska Agata.
Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama