pielęgnacja twarzy

Jak odmłodzić twarz bez konieczności operacji plastycznej?

Twarz jest częścią ciała najbardziej "narażoną" spojrzenia innych. Ją również sami widzimy jako pierwszą, gdy patrzymy w lustro lub w odbiciu wystawy sklepowej. Jednak skóra twarzy, oprócz tego, że jest narażona na działanie oczu, jest również codziennie narażona na działanie czynników środowiskowych, które powodują jej szybkie starzenie się.
Reklama

Słońce, zanieczyszczenia i powtarzalne gesty powodują przebarwienia i zmarszczki ekspresyjne, które dodają nam lat. Odmładzanie twarzy usunie te lata z naszych oczu bez konieczności przeprowadzania kosztownych operacji.

Dbanie o siebie to czynność, która ma wiele zalet w życiu i sprawi, że poczujemy się lepiej ze sobą i innymi. Nieuniknione jest spojrzenie w lustro i zobaczenie siebie odbitego, choć możemy nad tym popracować i znacznie poprawić to, co widzimy. Lustro odbija nie tylko nasz wygląd fizyczny, ale także stan umysłu. Dbanie o siebie pomoże poprawić oba te czynniki. W końcu lustro będzie przyczynkiem do dobrego rozpoczęcia dnia, a nie strasznym momentem sprawdzania, jak upłynął czas.

Abyśmy mogli odmienić swoje życie i zacząć dbać o siebie już teraz, istnieje niechirurgiczny zabieg odmładzania twarzy, o którym powinniśmy wiedzieć i jak najszybciej wprowadzić go w życie.

Reklama

Lifting twarzy bez operacji.

Ten innowacyjny i rewolucyjny zabieg estetyczny jest idealny do odmładzania o 20 lat w ciągu około jednego tygodnia. Zmiany będą zauważalne w starzejącej się skórze, z plamami i zmarszczkami mimicznymi z trwałymi rezultatami i bez konieczności operacji i hospitalizacji.

Formuły stosowane w liftingu twarzy składają się głównie z elementów pochodzenia naturalnego, które wykazały bardzo skuteczne działanie w eliminowaniu oznak starzenia się skóry, niezależnie od wieku i występujących patologii. Dzięki temu odmładzamy twarz i poprawiamy wygląd skóry bez konieczności przeprowadzania operacji, uzyskując bardzo naturalny wygląd, który sprawia, że czujemy się młodziej. Niechirurgiczny lifting twarzy to innowacyjny i rewolucyjny zabieg estetyczny idealny do odmłodzenia się o 20 lat w ciągu około jednego tygodnia.

Reklama

Zabieg rewitalizujący.

Ten rewitalizujący zabieg osiąga swoje skuteczne i długotrwałe rezultaty dzięki dermo-epidermalnej regeneracji i napięciu tkanek twarzy. To właśnie dzięki tym zasadom możliwe jest uzyskanie bardzo realnego i naturalnego rezultatu, znacznie łagodzącego i eliminującego zmarszczki w obszarze twarzy. Zmarszczki czołowe, kurze łapki, bruzdy coraz częściej widoczne przy oczach, wokół ust czy na policzkach, nie będą już problemem i nie nadadzą nam wyglądu osoby starszej.

Kolejną zaletą tego zabiegu, oprócz redukcji lub likwidacji zmarszczek, jest znaczna poprawa jakości skóry poprzez likwidację przebarwień na twarzy. Rezultaty są widoczne natychmiast, niesamowite rezultaty już po 8 dniach nawet w przypadku najbardziej starzejącej się skóry.

Jak to działa?

Jego skuteczność opiera się na działaniu zabiegu na wszystkie warstwy skóry.

Reklama

Oprócz głębokiego złuszczenia naskórka, skóra zostaje napięta w sposób bardzo kompletny, a nie ograniczony do niektórych punktów. W ten sposób skóra stanie się gładsza na całej powierzchni twarzy, bez zmiany wyrazu twarzy lub upośledzenia normalnych ruchów twarzy. Rezultaty będą bardzo naturalne.

Kolejną zaletą tego zabiegu jest jego działanie na skórę właściwą, wzmacniające i pogrubiające tę warstwę, która z wiekiem staje się bardzo krucha i cienka. Poprzez zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny w skórze uzyskuje się długotrwałe odmłodzenie, które przywróci twarzy młody wygląd.

Środki ostrożności.

  1. Nie będąc zabiegiem inwazyjnym, środki ostrożności, które należy podjąć po liftingu twarzy to te, które zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.
  2. Unikanie ekspozycji na słońce przez pierwsze kilka miesięcy po zabiegu i regularne stosowanie filtrów przeciwsłonecznych pomoże zachować młody i zdrowy wygląd uzyskany dzięki liftingowi twarzy.
  3. Po liftingu twarzy zaleca się nie robić makijażu przez co najmniej tydzień. Jest to również doskonały czas na rozpoczęcie serii rutynowych czynności, które są bardzo korzystne dla organizmu, takich jak nawilżanie skóry za pomocą odpowiednich, wysokiej jakości produktów oraz zwiększenie spożycia wody w celu nawilżenia skóry od wewnątrz.
Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama