Krąg świetlistych znaków zodiaku na niebieskim tle.
Canva

Jaki zaczął się znak zodiaku? I jakie będą dzieci urodzone w najbliższym czasie?

Jest środek lata i właśnie zaczęło się panowanie kolejnego znaku zodiaku. Czy wiesz jakiego? Spod jakiego znaku zodiaku będą maluchy, które się teraz narodzą? I jak gwiazdy wpłyną na ich charakter i dalsze losy? Przeczytaj — dowiesz się, czego można spodziewać się dzieciach (i dorosłych), których urodziny wypadają w środku lata!
Reklama

Lew — zodiakalny król lata

Środek lata to czas zodiakalnych Lwów. Kiedy dokładnie przypadają ich urodziny? Pomiędzy 23 lipca a 22 sierpnia. Ich żywiołem jest ogień, a życiem rządzi gorące i pełne mocy Słońce.

Bursztyn i topaz to kamienie, które mają szczególny, dobry wpływ na ludzi urodzonych w znaku Lwa. Jeśli planujesz kupić dziecku jakąś biżuterię na czasy, kiedy podrośnie, dobrze, żeby właśnie takie kamienie się w niej znajdowały.

Znaki zodiaku na tle morza, na środku znajduje się zegar.
Canva

Zalety i wady dzieci spod znaku Lwa

Maluchy urodzone w tym czasie są bardzo pewne siebie, bez wahania podejmują różne działania, nie biorąc pod uwagę porażki. Są przy tym pełne radosnego optymizmu. Już od najmłodszych lat charakteryzują się też ambicją, co sporo ułatwia im w życiu.

Niestety dzieci Lwy potrafią być też dość egoistyczne, lubią znajdować się w centrum uwagi, a do tego mają skłonność do przesadnego dramatyzowania w różnych sytuacjach.

Reklama

Poza tym już do najmłodszych lat lubią rządzić innymi.

Rozsypane znaki zodiaku, na czarnym, brokatowym tle.
Canva

Co czeka maluchy spod znaku Lwa?

We wszystko, co będą robić, włożą dużo energii, dlatego często uda im się osiągnąć zamierzone cele. Nawet jako małe dzieci, lubią brać życie w swoje ręce i decydować o wszystkim. Na pewno odbije się to na ich przyszłych losach.

Dzieci spod znaku Lwa mają spore predyspozycje do sięgania po kierownicze stanowiska i zarządzania, muszą jednak pamiętać, że trzeba brać pod uwagę poglądy i decyzje innych ludzi.

Wiara we własne siły i duże poczucie własnej wartości na pewno ułatwi Lwom start w życiu.

Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama