dziewczyna używająca telefon
zdjęcie ilustracyjne Pixabay

"Jestem samotna od 2 lat. Jak poznać tego jedynego?". Rozwiązaniem mogą być randki online

Randkowanie online cieszy się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród osób młodych. Nie brakuje jednak ludzi, którzy są sceptyczni wobec różnego rodzaju aplikacji randkowych. Jeśli do nich należymy, warto byłoby zapoznać się z największymi zaletami oraz wadami randkowania przez internet.
Reklama

Jakie są plusy randkowania przez Internet?

Randki online posiadają całkiem sporo plusów. Przede wszystkim, stanowią one idealną opcję dla osób z natury introwertycznych. Jeżeli zatem nie przepadamy za imprezowaniem w zatłoczonych klubach, ani nawet za domówkami, z pomocą przychodzą nam aplikacje randkowe. Wspomnieć należy także o tym, że korzystanie z nich jest możliwe zawsze wtedy, gdy dysponujemy odrobiną wolnego czasu i urządzeniem z dostępem do Internetu.

telefon
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Możemy zatem randkować w autobusie, jak również w pociągu. Dzięki randkom online można także zaoszczędzić swój czas. Jeśli osoba, z którą rozmawiamy przez jakiś czas nie okaże się interesująca, nie będziemy musieli się z nią umawiać w realnym życiu.

Reklama

Jakie są wady randek online?

Nie da się ukryć, że randkowanie online nie jest całkiem pozbawione wad. Przede wszystkim, wiele osób nie daje sobie nawet szansy na spotkanie. Tymczasem, kto wie, być może przerodziłoby się ono w coś więcej?

Rozmowy online nie zakończą się także przytuleniem czy pocałunkiem. Nie usłyszymy na żywo głosu osoby, z którą rozmawiamy ani też nie ujrzymy jej twarzy. Nigdy bowiem nie możemy mieć pewności co do tego, czy osoba, z którą piszemy wygląda tak jak na zamieszczonym przez nią zdjęciu.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama