Kobieta w okularach myśli o rocznicy ślubu wspólnym szykowaniu kolacji.
Canva

"Znowu nie wiem, co mu dać na rocznicę. Zawsze kupuje sobie wszystko sam!" Przed Agatą kolejna rocznica ślubu, ale nie ma na nią kompletnie pomysłu.

Często co roku, w związku pojawia się ten sam problem. Brakuje pomysłów na rocznicę ślubu. Co można podarować drugiej osobie? Jak zorganizować wspólny czas w tym wyjątkowym dniu? Czy w ogóle robić coś specjalnego?
Reklama

Pomysły na rocznicę ślubu? Pustka w głowie...

W zeszłym roku... to była katastrofa. Nigdy nie wiem, co kupić mężowi, wszystkie potrzebne rzeczy kupuje wcześniej sam. W końcu kupiłam koszulę, która kompletnie mu się nie spodobała. On zabrał mnie do restauracji, ale nie lubi takich wyjść, więc się pokłóciliśmy.

Kobieta nie kryje rozgoryczenia

To nie musi być prezent

Możecie pooglądać razem zdjęcia albo pojechać na wycieczkę w jakieś miejsce związane z waszą przeszłością. Wyjście do restauracji to oczywiście nie jest zły pomysł, ale zamiast tego możecie przygotować razem kolację, na przykład pizzę.

Pomysły na rocznicę ślubu — chcesz czegoś specjalnego? Powiedz to wprost!

Jeśli chcesz, żeby Twój mąż pamiętał o rocznicy (a wiesz, że ma problem z datami), po prostu mu przypomnij. Jeśli chcesz jakiegoś konkretnego prezentu, nie sugeruj, nie owijaj w bawełnę. Powiedz wprost. Mało romantycznie? Być może. Za to pozwoli uniknąć nieporozumień.

Rocznica ślubu, kwiaty, biały obrus, obrączki.
Canva

Nie musicie niczego robić. Serio, serio

Widzisz, że inni organizują na rocznicę ślubu coś specjalnego i czujesz, że też tak powinniście zrobić? A jednocześnie nie macie ochoty na jakieś specjalne wyjścia... Wolicie domową rutynę, jecie dobre jedzenie, kiedy najdzie was ochota i kupujecie potrzebne rzeczy na bieżąco?

Może po prostu dajcie sobie spokój, przytulcie mocniej niż zwykle... Nie organizujecie nic specjalnego, bo tak "wypada"

Pomysły na rocznicę ślubu — "Już wiem, co zrobię!"

Agata w końcu podjęła decyzję.

Nie chcę powtórki z zeszłego roku. Żadnych więcej nietrafionych prezentów. Tym razem zamówimy jedzenie do domu. Coś, co oboje lubimy. Pooglądamy razem zdjęcia ze ślubu. A mąż kupi moje ulubione wino.
Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama