klatki filmowe
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Jesteś jesieniarą? Koniecznie obejrzyj te filmy

Przejdź do galerii zdjęć
Każdego czasem dopada straszna jesienna chandra. Gdy za oknem chłodno i ponuro, a nam zaczyna doskwierać gorszy nastrój i nuda, sięgnijmy po najlepsze filmy na jesień. Każda jesieniara musi znać co najmniej jeden z filmów z tej wyjątkowej listy.
Reklama

Filmy dla jesieniary

Nie ma nic lepszego na jesienne wieczory niż dobra książka lub jeszcze lepszy film. Jeśli już udało nam się wypełnić wszystkie nasze obowiązki domowe i zawodowe, pozwólmy sobie na chwilę relaksu. Chociaż większość z nas przyzwyczaiła się do najnowszych seriali z Netfliksa, które rzeczywiście zapierają dech w piersiach i zatrzymują nas przed ekranami laptopów i telewizorów przez wiele godzin, czasem warto odświeżyć sobie stare dobrze znane filmy, które mogą być równie inspirujące i interesujące w czasie jesiennych wieczorów.

Jeśli chcesz nazywać się mianem jesieniary i pragniesz wiedzieć, o czym rozmawiać z innymi jesieniarami, koniecznie sięgnij po nasze propozycje (opracowane przy współpracy z prawdziwymi jesieniarami) i pochwal się znajomością prawdziwych szlagierów.

Reklama
bilet do kina
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Które filmy warto obejrzeć jesienią?

Filmy z tej listy koniecznie musisz znać.

  • Słodki listopad. Film, który pokazuje, że przeciwieństwa naprawdę się przyciągają, a prawdziwa miłość jest zaskakująca. Kiedy do tego dochodzi klimatyczna, listopadowa atmosfera — sukces jest gwarantowany.
  • Miłość w Nowym Jorku. 50-letni mężczyzna wdaje się romans z nastolatką. Okazuje się jednak, że ta relacje jest czymś niesamowitym, bo poznana kobieta jest inna niż wszystkie. Czy niewinny romans przemieni się w prawdziwą miłość?
  • Kiedy Harry Poznał Sally. Kto się czubi, ten się lubi — brzmi stare porzekadło, które sprawdza się w przypadku Harrego i Sally, którzy w pewnym momencie zastanawiają się, czy to jeszcze jest przyjaźń, czy to już jest kochanie?
  • Stowarzyszenie umarłych poetów. Film o ekscentrycznym profesorze, który do ekskluzywnej uczelni wprowadza poezję, miłość do życia i indywidualny sposób myślenia o życiu. Ten film naprawdę Cię zachwyci.
  • Zapach kobiety. Okazuje się, że nie ma lepszego nauczyciela życia niż niewidomy, emerytowany oficer, który uczy młodego mężczyznę — maturzystę ze szkoły wojskowej, prawdziwego życia. Doskonały film, w którym miłość łączy się z wizytami w drogich restauracjach i kryminalnym zakończeniem.
  • Love Story. Kolejna historia wielkiej miłości, która łamie obowiązujące schematy i konwenanse. Szczęście jest możliwe nawet wtedy, gdy dwoje kochanków dzieli wszystko, ale łączy prawdziwa miłość.
  • Moje myśli są ciche. Poruszająca historia 25-letniego Ukraińca, który marzy o karierze muzyka. Okazuje się, że los jest dla niego łaskawy, a mężczyzna bardzo szybko dostaje okazję do tego, aby szybko spełnić swoje marzenia.
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: filmy
Autor - Kamil Wroński
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
k.wronski@styl.fm
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama