Para zakochanych przy świecach
pexels.com

Walentynki w domu. To nic złego, gdy nie macie kasy. Razem będziecie się świetnie bawić!

Brak pieniędzy lub po prostu niewystarczająca ich ilość w żadnym wypadku nie są dobrymi powodami do tego, by rezygnować na dobre z obchodzenia walentynek. Nie trzeba przecież spędzać ich w luksusowym kurorcie SPA, na tygodniowym zagranicznym wyjeździe do ciepłych krajów czy też nawet w jakiejś lepszej eleganckiej restauracji położonej w centrum Warszawy. Walentynki w domu potrafią być równie udane, a można zaplanować je tak, by kosztowały one naprawdę niewiele.
Reklama

Romantyczna kolacja - walentynkowy must have

Pierwszym, może dość pospolitym, ale przy tym zawsze dobrym pomysłem na spędzenie domowych walentynek będzie ich celebracja przy wspólnej romantycznej kolacji przy świecach. Brzmi jak coś oczywistego, ale taka kolacja za każdym razem może wyglądać inaczej. Jeżeli dość często się ją praktykuje, wystarczy przy tej szczególnej okazji nadać jej określonego charakteru. Może to być np. motyw orientalny, który zmusi do samodzielnego przyrządzenia sushi i pobawienia się dość nietypowymi przepisami na desery azjatyckie, które w niczym nie przypominają polskiego sernika, pączków czy też nawet zwykłej czekolady.

Gry planszowe łączą!

Pary lubujące się w nieco bardziej rozrywkowych formach wspólnego spędzania czasu mogą natomiast zaserwować sobie wieczór gier planszowych. Jak spędzić walentynki, by być z nich zadowolonym? Trzeba po prostu robić to, co rzeczywiście lubi się robić i co lubi się robić we dwoje.

Reklama

A nie każda para ma w sobie tę romantyczność, która pozwoliłaby na czerpanie prawdziwej przyjemności z patrzenia sobie w oczy przy kolacji przy świecach. Są takie pary, które łączy zamiłowanie do wspólnej zabawy, która może przyjąć formę całonocnego posiedzenia przy konsoli, energetycznych tańców na domowej posadzce albo oglądania filmów przygodowych.

Nie zawsze trzeba robić rzeczy nie wiadomo jak ekscytujące i emocjonujące, by móc powiedzieć, że miło spędza się czas we dwójkę. Nic nie stoi na przeszkodzie, by walentynki potraktować jak każdą inną randkę i przeżyć je tak, jak robi się to zazwyczaj z innymi randkami.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama