Mielona kawa
pexels.com

Masz ją w kuchni! Wstaw do lodówki i pozbądź się nieprzyjemnego zapachu

Chcesz pobyć się nieprzyjemnego zapachu z lodówki? W takim razie koniecznie przeczytaj nasz artykuł! Podpowiemy Ci, jak możesz szybko i skutecznie pozbyć się niemiłej woni. A to wszystko bez drogeryjnych, chemicznych preparatów! Zapewniamy, że ten składnik masz w swoim domu!
Reklama

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z lodówki?

Nieprzyjemny zapach z lodówki może skutecznie zniechęcić do gotowania. Na szczęście w swoim domu masz składnik, który pomoże Ci rozwiązać ten przykry problem. Nie musisz kupować drogich pochłaniaczy, ani preparatów chemicznych, które są szkodliwe dla zdrowia. Domowe sposoby są tanie i skuteczne!

Mielona kawa

Mała miseczka z mieloną kawą może zdziałać prawdziwe cuda! Połóż ją na jednej z półek, a następnie ciesz się wspaniałym, świeżym aromatem. Bardzo dobrze zamaskuje przykre zapachy, a przy tym jest to ekologiczne rozwiązanie, które nie ma wpływu na przechowywane w lodówce produkty spożywcze.

Mieloną kawę warto regularnie wymieniać w naczyniu. Optymalnie co drugi - trzeci dzień, aby zachować świeży zapach na dłużej, ponieważ świeża kawa wietrzeje.

Jabłka i goździki

Jeżeli masz w domu jabłko i goździki, możesz wykonać samodzielnie owocowy odświeżacz, który szybko zamaskuje przykre zapachy z lodówki. Wystarczy, że wbijesz goździki w połówkę jabłka. Takie rozwiązanie nie tylko wyróżnia się wyjątkowym aromatem, ale również świetnie wygląda! Własnoręcznie wykonany odświeżacz trzeba jednak regularnie wymieniać, zanim się popsuje i sam zacznie być źródłem brzydkiego zapachu.

Reklama
kilka cytryn na stole
pexels.com

Cytryna to świetny pochłaniacz zapachów

Wiele z drogeryjnych odświeżaczy powietrza ma cytrynowy zapach. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to owoc, który wyróżnia się bardzo świeżą wonią. Możesz to wykorzystać. Wystarczy, że przekroisz owoc na pół i umieścisz cytrynę, np. na dolnej półce.

Reklama
Autor - Klaudia Woźniak
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
k.pieszczynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama