Kolorowe i modne paznokcie na lato
Canva.com

Modne paznokcie na lato 2023. To będzie HIT!

Pewne trendy potrafią się przewijać nawet w dziedzinie stylizacji paznokci. Przez wiele lat za najbardziej kobiece uznawano bardzo długie tipsy, wykonywane głównie na żelu zdolnym do przedłużania naturalnej płytki, by potem zwrócić się w stronę tego, co bardziej naturalne i postawić na elegancki francuski french albo lakiery w kolorze beżu, różu oraz bieli. A jak wyglądają modne paznokcie na sezon 2023?
Reklama

Jakie stylizacje będą dominować na dłoniach wszystkich zadbanych kobiet nadchodzącego lata?

Całe szczęście wraca moda na to, co dziewczęce, kobiece i jednocześnie dość subtelne. Ponownie popularny stanie się elegancki french, jednakże tym razem jego stylizacja zostanie urozmaicona zamianą lekkim błyskiem i koncentracją na różowym odcieniu. Główną barwą dla paznokci w stylu francuskim będzie właśnie bardzo jasny róż, którym pokryje się całą płytkę, by następnie pomalować ją białym odcieniem wyłącznie na samych końcach. Lakier może zawierać w sobie delikatny drobinki. Połyskująca poświata przepięknie zaprezentuje się w naturalnym świetle słonecznym.

Kolor w grze!

Druga propozycja stylizacji paznokci również jest różowa, ale już znacznie mniej subtelna i elegancka od prostego i ponadczasowego frencza. Kobiety bardziej odważne, młode dziewczyny i osoby chętne do większych eksperymentów ze swoim wyglądem powinny rzucić okiem na najnowsze inspiracje na paznokcie, wśród których zagości trend malowania wszystkich paznokci na...

Reklama

inny kolor. Najlepiej jednak, aby wszystkie te kolory były utrzymane w jednej wybranej palecie barw, czyli właśnie w różu. Warto też poszaleć z dodatkowymi zdobieniami, wzorkami i jakimiś trójwymiarowymi aplikacjami, aby stylizacja paznokci była letnia, szalona i energetyczna.

Ostatnią propozycją modnych paznokci na wiosnę i lato ponownie jest french, ale tym razem french odwrócony. W jego przypadku płytkę paznokci pokrywa się bardzo jasnym lakierem, często lakierem w kolorze skóry lub tym beżowym, a końcówki akcentuje się przy pomocy mocniejszych i wyrazistych barw, czasem nawet kilku różnych.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama