Przekazywanie nadanych przesyłek przez kuriera klientowi - widok rąk i paczek
canva.com

Najlepsze sposoby na nadawanie przesyłek – zobacz, jakie to proste!

Jeśli zastanawiasz się jak szybko nadać paczkę, to jesteś w odpowiednim miejscu! Niestety tradycyjne metody mają niewiele wspólnego z rozwojem technologii, którego rolą jest poniekąd upraszczanie codziennych czynności i nie tylko. Zapomnij o wypełnianiu blankietów – nadawanie paczek nigdy nie było łatwiejsze!
Reklama

Szybkie nadanie paczki krok po kroku

Korzystając z usługi dostępnej pod adresem https://inpost.pl/wysylam, możesz z łatwością nadać paczkę do dowolnego miejsca w kraju. Kilka dostępnych wariantów nadania daje możliwość przekazania przesyłki zarówno do jednego z kilkudziesięciu tysięcy dostępnych punktów (Paczkomaty®, PaczkoPUnkty), jak i pod konkretny adres.

Jak wygodnie nadać paczkę bez zbędnych formalności? Wystarczą trzy proste kroki:

  1. Wybierz odpowiedni dla Ciebie wariant dostępny na stronie
  2. Opłać usługę, a następnie naklej na paczkę wydrukowaną etykietę
  3. Nadaj paczkę w Paczkomacie®, PaczkoPunkcie lub przekaż ją kurierowi
Porozkładane na podłodze paczki, kartki, notesy, nożyczki w trakcie przygotowywania paczek do nadania
canva.com

Wygodne nadanie bez drukowania etykiety

Zastanawiasz się jak to możliwe? Innowacyjna usługa dostępna jest w aplikacji InPost Mobile, dzięki której możesz wygodnie wysłać paczkę bez drukowania etykiety nadania. Ta opcja również jest bardzo intuicyjna i przyjemna w obsłudze.

Po wpisaniu niezbędnych danych skorzystaj z najwygodniejszej dla Ciebie metody płatności. Po jej ukończeniu na ekranie urządzenia mobilnego pojawi się kod QR oraz numer nadania przesyłki, których wykorzystanie umożliwi otwarcie skrytki urządzenia.

Wystarczy zeskanować kod widoczny na ekranie telefonu lub skorzystać z opcji ręcznego wprowadzenia numeru przesyłki.

Reklama

Gdy skrytka się otworzy umieść w niej paczkę, zamknij drzwiczki, a następnie potwierdź wykonanie operacji na ekranie Paczkomatu®.

Wysłanie paczki przez Manager Paczek

Manager Paczek umożliwia komfortowe zarządzanie większą ilością przesyłek. Sam proces nadawania paczek jest bardzo zbliżony do tych przybliżonych powyżej.

Wystarczy zalogować się do Managera Paczek poprzez utworzenie darmowego konta, które można doładować dowolną kwotą, co z kolei znacząco usprawnia proces nadawania większej ilości przesyłek.

Co dalej? Po wpisaniu wymaganych danych system wygeneruje etykietę nadania, którą należy nalepić na paczkę, a następnie umieścić ją w dowolnym punkcie nadawczym InPost.

Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama