słuchawki nauszne
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Najlepszy prezent dla nastolatka na Mikołajki. Kup słuchawki nauszne

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki, które zmuszają rodziców do tego, aby kupić dzieciom jakiś interesujący prezent. Dla każdego dorosłego to nie lada wyzwanie, aby sprostać oczekiwaniom wymagającego nastolatka. Doskonałym wyborem będą słuchawki nauszne.
Reklama

Dlaczego słuchawki nauszne będą dobrym prezentem?

Jedną z najczęściej wybieranych aktywności w czasie wolnym młodych ludzi jest słuchanie muzyki. Jeśli chcemy cieszyć się nienagannie czystym dźwiękiem, możemy zainwestować w głośnik lub słuchawki. Znacznie lepszym wyborem będą słuchawki, bo możemy wziąć nasze ulubione utwory i audiobooki do dowolnego miejsca na świecie i słuchać ich nawet w obecności innych ludzi.

Istnieje kilka rodzajów słuchawek, ale my szczególnie polecamy słuchawki nauszne.

Reklama

Są one znacznie bardziej wygodne niż słuchawki douszne, zapewniają lepszą jakość dźwięku oraz na pewno mniej niszczą słuch niż słuchawki douszne.

Słuchawki
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Jakie słuchawki warto wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jakie słuchawki nauszne wybrać, koniecznie kup jeden z polecanych niżej przez redakcję Zaradnej Kobiety modeli.

  1. Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-CH710N. To jedne z tych słuchawek, z których odbiorcy są zadowoleni. Ten model jest wyposażony w wiele interesujących innowacji, które przemawiają za ich wyborem: redukują hałasy z zewnątrz, mają dwa oddzielne mikrofony, zapewniają szybkie ładowanie, i asystenta głosowego w smartfonie, który pozwala uzyskać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub kontaktować się ze znajomymi. Poza tym zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Koszt? 300-400 zł.
  2. Słuchawki bezprzewodowe PHILIPS TAH9505BK/00. Słuchawki są wyposażone w dwa mikrofony i Asystent Google. Ten model pozwala nam także na odtwarzanie muzyki w doskonałej jakości przez 27 godzin, a szybkie, 15-minutowe ładowanie zapewnia już 5 godzin odtwarzania. Cena? Ok. 400 zł.
  3. Słuchawki nauszne JBL Live 660NC. Słuchawki posiadają przetworniki o grubości 40 mm i zapewniają doskonały dźwięk ze wzmocnionym basem. Dodatkowo, te słuchawki JBL mają najsilniejszą baterię, która pozwala na ich używanie nawet do 50 godzin i również dają możliwość skorzystania z pomocy preferowanego asystenta głosowego. Ich cena kształtuje się na poziomie 400 zł.
Reklama
Autor - Kamil Wroński
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
k.wronski@styl.fm
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama