Prezent mikołajkowy
Canva.com

Najtrudniejsze wyzwanie na święta? Prezent dla zbuntowanej nastolatki!

Święta Bożego Narodzenia to rodzinny czas pełen tradycji i zwyczajów. Sporym, przedświątecznym wyzwaniem są gwiazdkowe prezenty dla bliskich. Każdego roku skrupulatnie je planujemy i wybieramy, by wszystkich zadowolić.
Reklama

Dla dzieci najłatwiej wybrać nową zabawkę, która z pewnością sprawi wiele radości. Sprawa nieco się komplikuje, kiedy dzieciaki wstępują w wiek dojrzewania. Wówczas zabawki przestają być dla nich atrakcyjne. Nastolatkowie mają już inne oczekiwania i potrzeby. Jak zatem poradzić sobie z wyborem prezentu dla nastoletniej dziewczyny?

5 propozycji prezetów dla nastolatek

Nastolatek

1. Kosmetyki! Nie da się ukryć, że wraz z wiekiem, rosną potrzeby dotyczące wyposażenia toaletki, zwłaszcza u młodych dziewcząt. Muszą zacząć skrupulatnie dbać o cerę.

Reklama

Nie rzadko również zaczynają testować kosmetyki do makijażu i delikatnie podkreślać swoją urodę: oczy i usta. Dlatego, kosmetyki okażą się dla nich udanym prezentem na święta.

2. Pamiętnik lub planer! Czyli, osobisty gadżet, w którym można planować swój czas, zapisywać najpiękniejsze wspomnienia, czy też rozpisywać tzw. złote myśli, stanowiące motywację do działania. Znaleźć można takie notatniki w fajnych, młodzieżowych oprawach, dzięki czemu trafiają w gust młodzieży i sprawdzają się jako prezent.

3. Bon podarunkowy do sklepu odzieżowego. Nastolatki często dużą uwagę zwracają na modę. Podążają za trendami i chcą być na czasie. Zatem każda szansa na zakupienie nowego ciucha dla młodych dziewczyn jest na wagę złota. W ich przypadku lepiej nie wybierać samodzielnie ubrania na prezent, bo gusta potrafią zmieniać się dynamicznie! Bon zakupowy będzie idealnym rozwiązaniem.

Reklama

4. Akcesoria do telefonu! W dzisiejszych czasach, młodzież dość szybko uzyskuje swój osobisty smartfon, który staje się dla niego niemal oczkiem w głowie. Nowe etui, czy słuchawki do telefonu z pewnością ucieszą nastolatkę i będą przydatne.

5. Łyżworolki. Ich atutem jest fakt, że okażą się przydatne zarówno w ferie zimowe, jak i w wakacje. To po prostu całoroczny sprzęt sportowy, do aktywności, którą szczególnie preferuje młodzież.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama