książki na Walentynki
Canva.com

Oto 5 książek, które Cię zachwycą w 2023 roku. Przeczytaj lub podaruj je molom książkowym

Oto najnowsze książki, które możemy przeczytać sami i polecić je swoim bliskim oraz znajomym. Są naprawdę ciekawe, intrygujące i można czytać je z zapartym tchem.
Reklama

„365 dni cudowności” (Raquel Jaramillo Palacio)

Dobre myśli na każdy dzień roku, które działają jak zaklęcia. Znajdziemy tu słowa piosenek, cytaty z książek dla dzieci, a nawet sentencje z ciasteczek z wróżbą. Książkę wydało między innymi wydawnictwo Albatros; możemy ją obecnie kupić za około 45 zł.

„Marszałek. Ten od Reksia” (Helena Filek-Marszałek)

To niezwykła opowieść o życiu twórcy najmilszego pieska w okolicy - Reksia. Znajdziemy tu anegdoty, nieznane dotąd szkice i ilustracje, a wszystko opowiedziane przez żonę artysty. Książkę wydało między innymi wydawnictwo Publicat; możemy ją obecnie kupić za około 60 zł.

„Diddly Squat. Rok na farmie” (Jeremy Clarkson)

Clarkson na traktorze? Pewnie, i to nie byle jakim! Ale i jego nie omijają problemy, którym musi stawić czoła, aby spełnić swe marzenie o farmie. Książkę wydało między innymi wydawnictwo Insignis; możemy ją obecnie kupić za około 40 zł.

„Dior. Historia kultowego domu mody” (Karen Homer)

Reklama

Klasyka i awangarda plus doskonałe krawiectwo - na to postawił Christian Dior. I zapoczątkował rewolucję świata wielkiej mody. Książkę wydało między innymi wydawnictwo Arkady; możemy ją obecnie kupić za około 70 zł.

„Uwięziona” (B.A. Paris - pseudonim literacki Bernerdette Anne Macdougall)

To mroczny thriller w sam raz na bezsenne noce - bo po nim z pewnością nie zaśniemy. Amelie budzi się w pokoju bez okien, nie wie, gdzie jest i co się stało. Słyszy tylko krzyki swojego męża. Kim są porywacze i czego chcą? Książkę wydało między innymi wydawnictwo Albatros; możemy ją obecnie kupić za około 45 zł.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama