Smoothie wiosenne i letnie - 4 przepisy
pixabay.com

Pomysły na zdrowe koktajle na cały tydzień. Twój organizm będzie wdzięczny

Przepisy na koktajle energetyczne są coraz ciekawsze, każdy z nas znajdzie dla siebie wiele ciekawych propozycji. Na co warto postawić?
Reklama

Koktajle energetyczne to idealne wsparcie dla osób aktywnych oraz dla tych, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia. Gęsty koktajl może okazać się wartościowym uzupełnieniem diety i smaczną przekąską, po którą wielu z nas będzie sięgać bardzo chętnie.

Pomysły na energetyczne koktajle

Wśród najpopularniejszych rozwiązań znajduje się mleczny koktajl czekoladowo-orzechowy, który powstaje z mleka (może być roślinne), banana, płatków owsianych oraz suszonych daktyli. Głównymi dodatkami są tu jednak masło orzechowe i kakao, które nadają napojowi smak. Wielkim powodzeniem cieszą się też przepisy na koktajle, w których mleko łączone jest ze śliwką i gorzką czekoladą.

Wartość takiego napoju można zwiększyć poprzez dodanie nasion słonecznika i kakao. Pyszny koktajl może też powstać z mleka, banana i płatków jaglanych, można też przygotować koktajl z mleka, płatków ryżowych i truskawek. Wszystkie te napoje mogą robić wrażenie i zachwycać smakiem, a przede wszystkim dodawać energii, której tak bardzo potrzebują osoby prowadzące aktywny styl życia.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama