Dziewczyny na wieczorze panieńskim świetnie się bawią.
Canva

Prezent na wieczór panieński. Zobacz, co podarować przyszłej pannie młodej!

Organizujesz wieczór panieński i zastanawiasz się, co możesz dać na pamiątkę przyszłej pannie młodej? To musi być na pewno coś, co jej się spodoba i przyda. Nie zawsze bielizna będzie najlepszym wyborem, tak samo zabawki dla dorosłych. Trzeba dobrze zastanowić się, co lubi bohaterka tej imprezy i pod nią wybrać najlepszy prezent na wieczór panieński.
Reklama

Prezent na wieczór panieński — co lubi panna młoda?

Pierwsze pytanie, które powinny postawić sobie organizatorki, to to, co lubi bohaterka wieczoru. Kupiony upominek absolutnie nie musi nawiązywać do ślubu, czy nocy poślubnej. Za to bardzo ważne jest, żeby sprawił radość.

Jeśli przyszła panna młoda lubi czarne ubrania, to kupienie białych, bo zbliża się ślub, jest bez sensu.

Biały prezent na wieczór panieński
Canva

Prezent na wieczór panieński — lista sprawdzonych upominków

Poniżej znajduje się spis upominków, wśród których na pewno znajdziesz coś idealnego dla swojej panny młodej.

  • Biżuteria — to idealny upominek, panna młoda będzie miała pamiątkę z tego wieczoru. Zawsze możecie też coś wygrawerować.
  • Sesja zdjęciowa — nie chodzi o sesję zorganizowaną w czasie wieczoru panieńskiego, ale taką, w której będzie ona mogła wziąć udział sama i poczuć się jak prawdziwa gwiazda.
  • Bielizna — tak, to już klasyk, ale jeśli znasz rozmiar przyszłej panny młodej, można jej coś takiego sprezentować.
  • Karnet do spa — podaruj swojej przyjaciółce chwilę relaksu. I znowu, to powinien być prezent do wykorzystania w każdym momencie, a nie w trakcie wieczoru.
  • Odrobina adrenaliny — skok ze spadochronu, przejazd terenowym autem, motocyklem.
  • Bon na prezent — zamiast konkretnej rzeczy możecie podarować bon praktycznie na wszystko, bieliznę, biżuterię, ubrania, buty, książki
  • Coś, co lubi panna młoda — to może być cokolwiek. Jeśli na przykład lubi robić zdjęcia, podarujcie jej apart typu instax.
Dziewczyny na wieczorze panieńskim.
Canva

Prezent na wieczór panieński — budżet

Każda dziewczyna zaproszona na wieczór panieński na pewno chce sprawić przyszłej pannie młodej radość. Warto jednak pamiętać, że nie każda ma duże możliwości finansowe. Planując składkę na prezent (i cały wieczór panieński) staraj się, żeby proponowana kwota była realna dla wszystkich. A jeśli któraś z uczestniczek daje znać, że nie może tyle wyłożyć, pomyśl o jakimś skromniejszym upominku.

Na pewno panna młoda nie chciałaby, żeby jakakolwiek koleżanka zrezygnowała z jej wieczoru panieńskiego, ze względu na finanse.

Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama