Dwa małe, białe upominki na dzień babci i dziadka.
Canva

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka — 9 wyjątkowych pomysłów

Zbliża się szczególnie ważne święto, podczas którego chcemy uszczęśliwić jedne z najbliższych nam osób — dziadków. To oni nas wspierali i rozpieszczali, to przy nich cieszyliśmy się beztroskim dzieciństwem i dorastaliśmy. Teraz czas znaleźć odpowiednie prezenty na Dzień Babci i Dziadka i patrzeć, jaką radość udało się nimi sprawić.
Reklama

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka — lista 9 upominków

Poszukiwania odpowiedniego prezentu lepiej nie zostawiać na ostatnią chwilę, nie ważne, czy na upominek planujemy wydać większą, czy mniejszą kwotę. Podarunek musi być koniecznie przemyślany. Chodzi o sprawienie radości dziadkom, a nie odbębnienie obowiązku.

Dwa prezenty na Dzień Babci i Dziadka.
Canva

Jeśli wydaje się, że dziadkowie mają wszystko, warto zastanowić się nad jakimiś prezentami, które dostarczą im niezapomnianych wrażeń. Bądź odwrotnie, będą źródłem wspomnień, zabiorą ich w wycieczkę do przeszłości Poniżej lista, z której na pewno uda się coś wybrać.

Reklama
  1. Fotoksiążka — to idealny prezent na upominek. Nie chodzi jednak o zwykły album ze zdjęciami wnuków... Podaruj dziadkom zdjęcia z ich młodości w nowej odsłonie. Nic ich tak nie ucieszy, jak możliwość wspominania dawnych czasów. Na pewno takiego upominku nie będą się spodziewać.
  2. Personalizowany kalendarz ścienny ze zdjęciami wnuków — nie dość, że będą mogli mieć na wyciągnięcie ręki zdjęcia swoich najbliższych, to jeszcze będą mogli korzystać z praktycznej części prezentu. Kalendarz na pewno im się przyda. Jeśli jest taka możliwość, można od razu zaznaczyć w nim ważne daty, żeby dziadkowie mieli ułatwione zadanie.
  3. Sesja zdjęciowa z wnukami — wyjątkowa pamiątka na lata. Prezent, który jeszcze bardziej pozwoli wam się zbliżyć. Dla dziadków na pewno będzie wspaniałym, jednym w swoim rodzaju przeżyciem.
  4. Wspólna kolacja — obojętne czy posiłek zostanie przygotowany przez wnuki, czy zaprosi się dziadków do restauracji. Posiłek można też po prostu zamówić. Liczy się wspólnie spędzony czas.
  5. Voucher na wizytę w spa — dziadkom też należy się rozpieszczanie i odrobina relaksu. Odwiedziny w spa mogą być dla nich zupełnie nowym i bardzo ciekawym doświadczeniem, a z pewnością na tym skorzystają.
  6. Voucher na masaż — coś dla zdrowia. Idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na bóle pleców. Jednak taki prezent też świetnie nada się dla tych, których chcą się po prostu zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu.
  7. Koc elektryczny — niby nic odkrywczego, jednak idealnie sprawdzi się dla marznących osób, lub tych, którzy po prostu lubią, kiedy jest ciepło.
  8. Ogrzewacz do rąk — to prawdziwy hit! Dziakowie na pewno będą zachwyceni takim nietypowym, a zarazem praktycznym upominkiem.
  9. Kosz prezentowy — to bezpieczny typ upominków. Zawsze się sprawdzi, co więcej można w nim umieścić dokładnie to, co dziadkowie lubią. Kawa, herbata, łakocie, przetwory.
Prezent na dzień babci i dziadka trzymany w dłoniach.
Canva

Dzień Babci i Dziadka — liczy się czas

Tak naprawdę prezenty, to nie jest to, co najcenniejszego można podarować, ważny jest czas i uwaga, którą można poświęcić dziadkom. Oni potrzebują kontaktu z wnukami, a nie kolejnego przedmiotu. Czasem warto zatrzymać się w biegu i spędzić czas z najbliższymi. Nagrodą jest błysk w ich oczach, radość.

Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama