suknia ślubna
zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Takie suknie ślubne wybierają Panny Młode w 2023 roku! Do łask wraca "Princesska"

Przyszłe panny młode marzą już nie tylko o wyglądzie idealnym, ale też i jednocześnie oryginalnym, by na własnym weselu nie zaprezentować się tak jak wszystkie inne przedstawicielki płci pięknej. Ciekawy efekt wizualny zapewnią najnowsze propozycje współczesnych projektantów. Nie brakuje wśród nich niezwykle oryginalnych koncepcji, które przełamują schematyczny sposób myślenia o modzie ślubnej.
Reklama

Suknie ślubne inspirowane Princesską

Prawie zawsze jest jednak tak, że co roku do mody ślubnej wracają te elementy i rozwiązania, które już kiedyś w niej gościły, bo rzadko kiedy tworzy się trendy zupełnie od początku, zazwyczaj opiera się je na różnego rodzaju inspirujących tworach z przeszłości. W tym sezonie sporą inspiracją dla ślubnych twórców okazały się objętościowe duże suknie ślubne, nazywane niegdyś księżniczkami lub modelami w stylu "princesek". Trójwymiarowy dół o wyraźnie powiększonej formie zostaje zestawiony z gładkimi i cienkimi topami wspartymi na ramiączkach albo obcisłymi i równie delikatnymi gorsetami. Efekt zostaje wyważony przez nowoczesne dodatki. Duże suknie są łączone z metalową biżuterią, lekkimi czarnymi sandałami na niskim słupku lub obcasie oraz dużymi okularami przeciwsłonecznymi.

Reklama

A gdyby tak w ogóle zrezygnować z sukienki i zastąpić ją elementem wyciągniętym wprost z męskiej garderoby, czyli niczym innym jak po prostu spodniami?

Ślubny garnitur dla niej

To też jest jakiś pomysł, za którym wyraźnie podążają współcześni projektanci. W tym momencie moda ślubna jest już znacznie bardziej elastyczna i swobodna, dlatego żadnej kobiecie, która nie ma na to absolutnie żadnej ochoty, nie nakaże wciskać się w obcisłą kreację, w której trudno zrobić swobodnie krok, a co tu dopiero przetańczyć noc na parkiecie. Klasyczna suknia ślubna zostaje zastąpiona przez komplet złożony z eleganckich białych spodni o lekko rozszerzonej nogawce, która często jest tak długa, że dosłownie nie da się zauważyć pod nią butów (pod tym względem przypomina suknię).

Reklama

Dla zrównoważenia efektu i nieutracenia kobiecego wyglądu spodnie łączone są z obcisłymi i podkreślającymi wdzięki gorsetami.

W dniu ślubu i wesela warto zapewnić sobie ciekawy i oryginalny wygląd, aby każdy był w stanie go dostrzec i docenić. Kobieta, która wie, że wygląda atrakcyjnie, od razu zaczyna emanować pewnością siebie i roztacza wokół siebie przyjemną radosną aurę.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama