Prezent w światełkach i brokacie dla 11-latki na Dzień Dziecka
Canva

Top 8 prezentów na Dzień Dziecka dla 11-latki. Propozycje na każdą kieszeń!

Coraz bliżej do Dnia Dziecka, to święto wszystkich dzieci, nie tylko tych malutkich. Jednak wybór prezentu, dla starszych pociech, zwłaszcza dziewczynek może sprawiać pewne trudności. 11-latki nie są już takie małe, z drugiej strony dopiero zaczynają być nastolatkami. Upominek dla takich dziewczynek musi być starannie przemyślany.
Reklama

Prezent na Dzień Dziecka dla 11-latki — pieniądze to nie wszystko!

Nie jest ważne, ile wydasz na prezent, ale jak bardzo będzie przemyślany. Wybierając upominek, zastanów się, co jest ważne dla tej konkretnej dziewczynki, którą chcesz obdarować. Czym się interesuje i jak najchętniej spędza czas.

Co do budżetu, który chcesz przeznaczyć na prezent, nie musisz się nim martwić. Poniżej znajdziesz propozycję na upominki do 20, 50 i 150 złotych. Na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

Kilka kolorowych prezentów dla 11-latki na Dzień Dziecka.
Canva

Prezent na Dzień Dziecka do 20 złotych

Reklama

Jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, nie musisz się martwić. I za mniejszą kwotę znajdziesz coś, z czego dziecko na pewno się ucieszy!

  • Notes — oczywiście musi być jak najpiękniejszy! W twardej, kolorowej oprawie. Taki zeszyt może posłużyć za pamiętnik albo kalendarz.
  • Śmieszna skarbonka — koniecznie wybierz jakąś w ciekawym kształcie. Niech ten prezent będzie nie tylko praktyczny, ale stanowi też ozdobę.
  • Kubek — dostępne są różne wzory i kolory. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego, co ucieszy 11-letnią dziewczynkę.

Prezent na Dzień Dziecka do 50 złotych

Za taką kwotę można znaleźć sporo rzeczy, poniżej za to znajdują się trzy propozycje, które mogą nie przyjść tak łatwo do głowy.

Reklama
  • Książka — jest mnóstwo świetnych pozycji dla dzieci w tym wieku, osoby pracujące w księgarniach z pewnością pomogą z doborem odpowiedniej lektury. Uwaga! Przed zakupem takie prezentu upewnij się, że dziecko, które chcesz obdarować lubi czytać!
  • Gra planszowa — coś, co nie tylko pobudza wyobraźnię, ale przyda się do spędzania czasu z przyjaciółmi.
  • Bon do sklepu - 11 lat, to całkiem dużo. Dziewczynka w tym wieku jest w stanie sama wybrać sobie coś, co spodoba się jej najbardziej. Jest to też cenna lekcja zarządzania własnym budżetem.
Prezent w kolorowych papierkach  dla 11-latki na Dzień Dziecka.
Canva

Prezent na Dzień Dziecka do 150 złotych

Jeśli dysponujesz większą kwotą, którą chcesz przeznaczyć na prezent — możesz naprawdę zaszaleć i kupić coś wyjątkowego.

  • Zestaw do robienia biżuterii — dziewczynki uwielbiają takie akcesoria. Tworzeni własnej biżuterii to wspaniała przygoda.
  • Maszyna do robienia lodów tajskich — to prawdziwy hit! Obdarowana dziewczynka z pewnością będzie zachwycona.
Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama