Kobieta na weselu bez osoby towarzyszącej, siedzi na przeciwko młodej pary.
Canva

Wesele bez osoby towarzyszącej? To nie koniec świata! Zobacz, co możesz zrobić!

Nadchodzi sezon wesel... Co zrobić, kiedy dostaniesz zaproszenie, a nie masz nikogo, kto mógłby z Tobą pójść? Nie musisz od razu rezygnować z dobrej zabawy! Koniecznie sprawdź, jakie masz opcje w takiej sytuacji i spokojnie się zastanów, co wybrać. Czasem nie warto rezygnować z wesela, w innej sytuacji może być to najlepsze rozwiązanie! Przeczytaj i zdecyduj!
Reklama

Wesele bez osoby towarzyszącej? Dlaczego nie!

Jeśli na weselu będą bliskie Ci osoby, możesz po prostu pójść bez partnera. Dużo osób tak robi, a w sytuacji, kiedy będziesz znać inne osoby — będziesz miała z kim spędzić czas.

Nad takim rozwiązaniem warto się też zastanowić, jeśli bardzo zależy Ci na młodej parze. W przypadku, kiedy nowożeńcy są dla Ciebie bardzo ważni — warto się poświęcić. Może się okazać, że będziesz się cudownie bawić z ludźmi, których dopiero poznasz na weselu.

Stół weselny z talerzami, sztućcami, owocami i kieliszkami.
Canva

Rezygnacja z pójścia na wesele? Czasem to też dobre rozwiązanie

Reklama

W jakiej sytuacji warto zrezygnować z pójścia na wesele? Jeśli państwo młodzi nie są Ci jakoś wyjątkowo bliscy, a wiesz, że będziesz się źle czuła sama, zwyczajnie odmów przyjścia.

Również w sytuacji, kiedy nowożeńcy są dla Ciebie ważni, ale na weselu nie będzie nikogo innego, z kim będziesz mogła porozmawiać, możesz rozważyć odpuszczenie sobie wesela. Ewentualnie możesz pojawić się, chociaż na moment. Młoda para, nawet jeśli jesteś dla nich kimś szczególnym — nie będzie mogła z Tobą spędzić całej imprezy. Długa, samotna noc może faktycznie być nieprzyjemnym doświadczeniem. Koniecznie jednak przyjdź na ślub i pamiętaj o prezencie!

Znajdź partnera!

Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić? Niekoniecznie. Jeśli masz jakichś kolegów, możesz ich podpytać, czy nie byliby zainteresowani. Możesz też poszukać takiej osoby na lokalnych grupach w mediach społecznościowych.

Reklama

Będziesz zaskoczona, ile osób chętnie skorzysta z takiego zaproszenia! Możliwość potańczenia, zjedzenia czegoś i wypicia za darmo dla wielu osób jest kusząca.

Za darmo? Tak, w takiej sytuacji to Ty pokrywasz wszystkie koszty.

Młodzi ludzie w kolorowych strojach piją szampana na weselu.
Canva

Osoba towarzysząca? To może być koleżanka!

Tak! Nie ma nic złego w zabraniu ze sobą na wesele koleżanki! Na pewno będziesz się z nią świetnie bawić (może nawet lepiej niż z jakimś przypadkowym chłopakiem). Przecież nie trzeba tańczyć w parach, a będziesz miała z kim porozmawiać i się pośmiać.

Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama