Woda różana
Canva.com

Właściwości tego kosmetyku doceni każda babcia. Idealny prezent na jej święto

Naturalne kosmetyki mają wielką moc, a im większą wiedzę na ich temat zdobędziemy, tym łatwiej będzie nam z nich korzystać. W jaki sposób w walce o zdrową i piękną skórę pomoże nam woda różana?
Reklama

Woda różana jest cennym wsparciem dla każdego, kto chce możliwie jak najlepiej zadbać o swoją cerę oraz włosy.

Ten naturalny kosmetyk zyskał uznanie m.in. ze względu na ogromną ilość witamin i minerałów, dzięki którym może skutecznie pielęgnować nasze ciało. W wodzie tej znajduje się m.in. prowitamina A i witamina C, nie brak tu również bardzo ważnych dla zdrowej skóry witamin z grupy B.

Taki skład sprawia, że woda różana skutecznie wspiera nas w walce z trądzikiem i pomaga nam oczyścić twarz z bakterii. Ten naturalny kosmetyk przyspiesza jednocześnie proces regeneracji naskórka, jest też cennym wsparciem dla tych osób, które zmagają się z przebarwieniami skóry. W wodzie różanej pojawia się także witamina E, dzięki czemu zabiegi pielęgnacyjne z udziałem takiej wody pomagają spowolnić proces starzenia się skóry.

A w jaki sposób możemy korzystać z wody różanej?

Woda różana
Canva.com

Jeśli chcemy wykorzystać ją do codziennej pielęgnacji cery, możemy potraktować ją jako alternatywę dla tradycyjnych toników do twarzy. Jeśli woda różana ma nam pomóc w walce o zdrowsze i piękniejsze włosy, możemy stosować ją albo jako mgiełkę, albo płukankę. Po każdym z takich zabiegów nasze włosy staną się mocniejsze i bardziej błyszczące, dzięki czemu staną się naszą dumą.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama