Wedding plannerka
Canva.com

Za kilka miesięcy Wasze wesele, a Ty wciąż nie wiesz jak je zorganizować?

Budżet na całe wesele został już ustalony, ale na razie nadal nie wiecie, czy chcecie uwzględniać w nim współpracę z konsultantem ślubnym - inaczej mówiąc wedding plannerem? To normalne, że chcecie to sobie przemyśleć, dlatego wypiszcie sobie plusy i minusy obu rozwiązań.
Reklama

Osoby, które organizowały wesela z pomocą wedding plannerów, jasno mówią jednak o tym, że gdyby tylko przyszło im organizować wesele raz jeszcze, na pewno ponownie skorzystałyby z usług konsultantów. Taka zewnętrzna pomoc w organizacji wesela jest bardzo ważna i to z paru powodów, które możecie poznać poniżej.

Wedding planner pozwala wam oszczędzać mnóstwo czasu.

Wedding plannerka
Canva.com

Wykonuje te zadania, które normalnie spoczywałyby na waszej głowie i którymi nieraz musielibyście się zajmować w krótkich przerwach między pracą, wybieraniem sukienki i garnituru, a opieką nad dziećmi czy zajmowaniem się domem.

Reklama

Konsultant nieraz staje się waszym pośrednikiem. Reprezentuje was na spotkaniach z przedstawicielami sali weselnych i firm cateringowych, dzięki czemu wy nie musicie już nigdzie dojeżdżać, a nieraz i z samym konsultantem kontaktujecie się przy pomocy czy to telefonu, czy to jakichś portali społecznościowych bądź rozmów video.

Wasz poziom stresu automatycznie zostaje obniżony. Dobra pomoc w organizacji wesela pozwala wam nieco wyluzować i bardziej wczuć się w samą atmosferę zaślubin. Możecie cieszyć się tym dniem tak na sto procent i to jeszcze na długi czas przed samą uroczystością. Wiecie, że w razie gdyby tylko coś poszło nie tak, wasz wedding planner od razu przybiegnie z pomocą i na pewno znajdzie przynajmniej kilka różnych rozwiązań dla każdej cięższej sytuacji.

Te najciekawsze i najoryginalniejsze wesela, które potem wspomina się jeszcze przez bardzo długi czas, najczęściej są właśnie efektem współpracy z wedding plannerami. Nie zabierajcie sobie szansy na przeżycie czegoś podobnego. Wedding planner to osoba, która może sprawić, że wesele i ślub staną się najważniejszymi wydarzeniami w całym waszym życiu.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama