Wszystkich Świętych
Canva.com

Życzenia i SMS na Wszystkich Świętych. Gotowe pomysły, które warto mieć pod ręką

Zbliża się 1 listopada. To prawdziwy czas zadumy na cmentarzach i w gronie najbliższych. Jeśli w tym roku chcesz wysłać kilka ciepłych słów bliskim, aby podzielić się swoimi refleksjami, to koniecznie skorzystaj z naszych życzeń.
Reklama

Słowa, które sprawiają ciepło w sercu

Wszystkich Świętych
Canva.com

Wszystkich Świętych to nie tylko celebracja i pamięć o osobach zmarłych, ale także moment, aby zatrzymać się na chwilę, odpocząć i pobyć z ukochaną rodziną. Jeśli nie możesz się z każdym spotkać tego dnia, ani w Zaduszki czasem warto zadzwonić albo wysłać SMS-a, który wyrazi więcej niż tysiąc słów. Przygotowaliśmy dla was kilka okolicznościowych i miłych słów, które warto skopiować do swojego notatnika i wykorzystać już 1 listopada.

Reklama
W tym wyjątkowym dniu nie zapominaj o modlitwie i o tym, że to najlepszy czas na refleksję o swoim życiu oraz relacjach z bliskimi. Śmierć to tylko początek, więc dziś życzę Ci wiele spokoju i zadumy. Niech ten dzień będzie dla Ciebie prawdziwym błogosławieństwem.

***

Choć na każdym nagrobku już za kilka dni kwiaty zwiędną, a znicze się wypalą, to wiara w Twoim sercu nie zgaśnie nigdy. Choć tak wiele osób od nas odeszło, to my wciąż jesteśmy tu na ziemi.
Reklama
Dlatego dziś przesyłam Ci te skromne życzenia i mówię do zobaczenia. Życzę Ci, aby ten dzień był pełen refleksji i ciepła w sercu.

***

Dziś zatrzymaj się na chwilę w zupełnej ciszy. Zobacz, jak pięknie jest wokół. Choć wśród nas nie ma już wielu bliskich, to celebruj każdą chwilę, jakby każdy dzień mógłby być ostatnim. Doceniaj, to co Cię otacza i ciesz się tym, co masz. 1 listopada życzę Ci, aby każdy nowy dzień był początkiem czegoś wielkiego.

***

Dziś razem zapalmy wirtualny znicz dla naszych bliskich, którzy już odeszli. Choć nie ma ich z nami, to wierzę, że czuwają z nieba nad naszymi wyborami. Ukojenia, refleksji oraz zadumy i spokojnych chwil dla Ciebie i najbliższych.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama