Dzień kobiet
Canva.com

10 prezentów na Dzień Kobiet. Romantyczne, śmieszne i praktyczne propozycje

W Twoim życiu na pewno jest wiele ważnych kobiet np. ukochana, mama czy przyjaciółka. Z okazji Dnia Kobiet warto pokazać im, że są dla Ciebie ważne. Aby to zrobić, wystarczy podarować im piękny prezent. Podpowiadamy, na co warto się zdecydować.
Reklama

Kobiecy prezent na Dzień Kobiet

Aby prezent na Dzień Kobiet był udany, warto sięgnąć po kobiece dodatki i akcesoria. Piękna złota lub srebrna biżuteria albo modna markowa torebka to zawsze trafione podarunki odpowiednie dla pań w każdym wieku. Można wręczyć je zarówno drugiej połówce, jak i mamie lub babci.

Oczywiście najlepiej zadbać o odpowiednie opakowanie. Wybrane rzeczy będą pięknie prezentować się w torebce lub papierze prezentowym przewiązanym uroczą wstążką. Poza tym taki prezent to prawdziwa niespodzianka, a jego otwieranie jest bardzo ekscytujące.

Prezent na Dzień Kobiet dla dziewczynki

W tym dniu nie można zapomnieć o najmłodszych przedstawicielkach płci pięknej. Pamiętać jednak należy, że prezent na Dzień Kobiet dla dziewczynki powinien być dopasowany do jej wieku. Najmłodszym można kupić uroczego misia, a starszym np. kosmetyczkę z adekwatnym nadrukiem.

Reklama

Można też pokusić się o spersonalizowanie upominku. Będzie on unikalny i jeszcze bardziej wartościowy. Obdarowana dziewczyna na pewno pochwali się nim koleżankom i znajomym ze szkoły.

Śmieszny prezent dla niej, który rozbawi ją do łez

Dzień kobiet
Canva.com

Pamiętaj, że prezent dla niej nie musi poważny. Warto zadbać o odpowiednią dawkę śmiechu w tym dniu. W tym celu możesz podarować mamie, ukochanej lub cioci kubek z zabawnym napisem. Jednak wcześniej warto zastanowić się, że dana nadruk trafi w poczucie humoru osoby obdarowanej.

Reklama

W przeciwnym razie możesz narazić się na nieprzyjemne komentarze i niezadowolenie.

Poza tym zawsze można sięgać po zabawne gadżety o neutralnym wydźwięku np. po poduszkę z uroczą grafiką kota lub psa.

Romantyczny prezent na Dzień Kobiet pełen uczucia

Jeśli szukasz prezentu na Dzień Kobiet dla żony lub partnerki, najlepiej, jeśli zdecydujesz się na romantyczny upominek. Może być to np. kosz róż lub poduszka z miłosnym wyznaniem. Taki podarunek jest wyrazem Twoich uczuć. Na pewno ucieszy i wzruszy ukochaną.

Warto też pomyśleć o okolicznościach, w jakich zamierzasz go podarować. Może być to np. romantyczna kolacja w eleganckiej restauracji, wypad do kina lub coś bardziej szalonego np. lot balonem. Dzięki temu będzie to dla Was wyjątkowy dzień, pełen miłosnych uniesień i wspaniałych wspomnień.

Praktyczny prezent dla pań z okazji ich święta

Reklama

Dobrym pomysłem na upominek na Dzień Kobiet mogą być praktyczne drobiazgi, takie jak skarpetki w ciekawe wzory. To idealny prezent, zwłaszcza dla seniorek. Na pewno będzie przydatny przez cały rok i nie trafi w kąt. Można też dopasować upominek do hobby osoby, której chcesz go podarować. Jeśli np. bliska Ci dziewczyna interesuje się pieczeniem ciast, możesz wręczyć jej fartuch kuchenny.

Pamiętaj, że niezależnie od tego, co wybierzesz, najważniejsza jest pamięć i wdzięczność dla kobiet, na których Ci zależy.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama