Badania diagnostyczne z domu? To możliwe!

Badania diagnostyczne z domu? To możliwe!

Współczesne życie wiąże się z małą ilością czasu, a szczególnie czasu, który możemy poświęcić na zadbanie o siebie i swoje zdrowie. A jednak te badania krwi trzeba kiedyś zrobić. Na szczęście możliwe jest zarezerwowanie badań krwi przez Internet, dzięki czemu cały proces diagnostyczny przebiega o wiele sprawniej.
Reklama
Zadbaj o swoje zdrowie dzięki badaniom diagnostycznym Badania krwi mają różne zastosowanie, jednak ich wspólnym celem jest poprawa stanu zdrowia. Na podstawie badań krwi możliwa jest ocena stanu zdrowia i określenie, czy istnieją problemy takie jak cukrzyca, nadciśnienie czy nowotwory. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które już obserwują u siebie nieprawidłowe objawy oraz z historią chorobową w rodzinie. Jeżeli w badaniu stwierdzone zostaną nawet nieznaczne nieprawidłowości, może to być wskazanie do pogłębienia diagnostyki i wprowadzenia działań mających na celu profilaktykę. Badania wykonuje się również w celu wykrycia zakażenia patogenami. Na podstawie próbki krwi lub kału możliwe jest stwierdzenie aktywnej infekcji, a w niektórych przypadkach także zakażenia w przeszłości.
Reklama
Przykładowo, badanie w kierunku toksoplazmozy (zakażenia pasożytem) wykonuje się przed zajściem w ciążę i w trakcie ciąży, ponieważ choroba ta stanowi zagrożenie dla nienarodzonego dziecka. Innym przykładem zastosowania takich badań jest ryzyko zakażenia seksualnego, np. w przypadku zmieniania partnerów czy nie stosowania prezerwatyw. Wykonuje się wówczas badania na kiłę, chlamydiozę czy też AIDS. Również wybierając się na pierwszą wizytę do dietetyka wyniki badań krwi są nieodzowne. Jedynie dieta oparta na dokładnej ocenie stanu zdrowia umożliwia zdrowe odchudzanie. Jak wykonać badanie przez Internet? Szukanie właściwych badań, rezerwacja terminów, pobranie, odbieranie wyników - to wszystko zajmuje wiele czasu, którego większości z nas brakuje.
Reklama
Teraz jednak dzięki Zdrowegeny.pl możesz zrealizować badanie krwi w jednym z największych laboratoriów w Polsce z pominięciem długotrwałych procesów. Zdrowegeny.pl to niezależna platforma internetowa, która zbiera ofertę kilku laboratoriów. Dzięki temu masz możliwość porównać zakresy różnych badań, unikniesz stania w kolejkach, wynik, a co więcej, zapłacisz mniej za badanie niż w punkcie pobrań - oferta na Zdrowegeny.pl jest nawet o kilkadziesiąt do kilkuset złotych tańsza. Dodatkowo w ramach niektórych badań krwi otrzymujesz darmową konsultację wyniku - konsultacja ze specjalistą przeprowadzana jest online, więc nie musisz do nikogo jechać. Jeżeli kiedykolwiek kupiłaś coś w sklepie internetowym, spokojnie kupisz również badanie krwi na Zdrowegeny.pl. Na stronie internetowej wybierz odpowiadające Ci badanie diagnostyczne - koniecznie zapoznaj się z opisem, żeby dowiedzieć się, w jaki sposób jest realizowane.
Reklama
Jeżeli jesteś zdecydowana kliknij przycisk “Zamów”. Później tylko wpisz swoje dane i opłać. Natychmiast po opłaceniu dostaniesz kod badania, z którym możesz wykonać badanie w jednym z około pięciuset punktów pobrań w Polsce. W ofercie Zdrowegeny.pl są również pojedyncze badania, które można zrobić we własnym domu - po zamówieniu otrzymasz zestaw do pobrania materiału biologicznego, a kurier dostarczy go do laboratorium.  
Reklama
Artykuł sponsorowany
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama