zalety związków

Dlaczego warto być w związku? 6 zaskakujących powodów

Przejdź do galerii zdjęć
Bycie singlem czy życie w związku, co bardziej się opłaca? Oto jest pytanie! Osoby, które nie mogą bądź nie chcą znaleźć sobie drugiej połówki zawsze znajdą powody, dzięki którym bycie singlem to może być dobry wybór. Ale kiedy zakręci się wokół nas ktoś ciekawy i nagle okazuje się, że nadajemy na tych samych falach, samotność już nie wydaje się być taka fajna.
Reklama
Dlaczego warto być w związku? Zaufać bezgranicznie tej drugiej osobie i cieszyć się z nią wspólnym życiem? Te powody być może Cię zaskoczą, ale warto je znać. Dlaczego warto być związku? Pomyślicie pewnie - życie singla jest świetne. Nikt niczego od nas nie wymaga. Nikomu nie musimy się tłumaczyć, kiedy wychodzimy wieczorową porą. Można wrócić, kiedy tylko się chce i nikt nie zrobi z tego problemu. W dodatku, gdy nie mamy ochoty na obiad, to po prostu go nie gotujemy. Nie będzie pytań typu: "Kochanie, co dziś zjemy? Znowu nic nie ma"? Nie trzeba też z nikim konsultować swoich wydatków ani dzielić pieniędzy. Wycieczki w pojedynkę są tańsze i życie w pojedynkę też. Ale czy oby na pewno bycie samotnym jest takie cudowne? Czy nie ma żadnych wad? Dobrze jest lubić spędzać czas z samym sobą, ale ludzie to stworzenia stadne.
Reklama
Nie wolno nam się odgradzać od innych osób. A co, gdy zachorujesz? Kto poda Ci ciepłą herbatkę i okryje kocem? Kto poklepie po ramieniu, gdy będziesz miała zły sen (dorosłym przecież też się zdarzają)? Samotność jest smutna! I to chyba najważniejszy powód, dla którego warto być z kimś w związku. Kiedy gonimy za pieniędzmi i jesteśmy tak zapracowani, że na nic nie mamy czasu, wcale nie myślimy o tym, żeby szukać sobie kogoś do pary. Ale gdy przychodzi moment otrzeźwienia i mamy ochotę odpocząć, nagle zdajemy sobie sprawę, że nikogo koło nas nie ma. To najgorsze z możliwych uczuć. Dlaczego jeszcze warto być w związku? Poznaj 5 powodów! Zobacz też: Czy Twój facet jest maminsynkiem? Sprawdź! Dlaczego kobiety wychodzą za niewłaściwych facetów? Jak rozkochać w sobie faceta?
Reklama
Zobacz galerię zdjęć: związek
Autor - Olga Szarycka
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
o.szarycka@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama