Wieczór panieński w babskim gronie
Canva.com

5 kreatywnych pomysłów na wieczór panieński z przyjaciółkami

Twoja najlepsza przyjaciółka, siostra lub kuzynka wychodzi za mąż, a Ty zostałaś świadkową? Przyjmij nasze gratulacje i już dziś skorzystaj z kilku świetnych pomysłów na nieszablonowy panieński. Uwaga! To impreza tylko w babskim gronie!
Reklama

Ostatnie takie spotkanie

Wieczór panieński w babskim gronie
Canva.com

Wieczór panieński to jedna z ulubionych tradycji przedślubnych. To doskonały czas na wyluzowanie się, odpoczynek i spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółkami jeszcze jako panna. Jeśli jesteś odpowiedzialna za przygotowanie zabawy panieńskiej, skorzystaj z naszych pomysłów. Ta noc musi być wyjątkowa!

Reklama

Jednym z ciekawszych pomysłów będzie zorganizowanie game night. Nie każda przyszła panna młoda lubi huczne imprezy. Kameralne spotkanie możecie zorganizować, np. w domu albo w restauracji, czy pubie. Wystarczy, że wybierzecie ciekawe gry planszowe, zamówicie jedzenie i napoje. Dodatkowo każda z was może ubrać się tematycznie, np. w stylu Sherlocka Holmesa albo znanej celebrytki.

Najlepsza zabawa

Wieczór panieński w babskim gronie
Canva.com
Reklama

Jeśli panna młoda lubi ekstremalne wyzwania, to może warto zorganizować dla niej coś szalonego, np. skok na bungee, lot paralotnią, jazdę quadami lub paintball. Odrobina adrenaliny na początku wieczoru panieńskiego pozwoli wam ożywić się przed taneczną nocą w klubach.

Jeśli macie ochotę odpocząć, to jednym z pomysłów może być takie spokojny, relaksujący wieczór w salonie odnowy biologicznej. Taka luźna atmosfera w wyjątkowych zapachach kadzidełek z masażami w roli głównej pozwoli wam się zrelaksować i porozmawiać na spokojnie.

Kolejny pomysł to piknik na świeżym powietrzu. Wystarczy, że zabierzecie ze sobą koce, poduszki, światełka i pyszne jedzenie oraz oczywiście dobre wino. Jedyne co może pokrzyżować wasze plany to brzydka, deszczowa pogoda. Warto zatem taką imprezę na zewnątrz zorganizować, np. w pobliżu altanki do której będziecie mogły się przenieść.

Możecie również zarezerwować wieczór w szkole tańca i wspólnie nauczyć się, np. podstawy tańca brzucha lub gorącej, latynoskiej samby. Po tańcach możecie wybrać się do klubu i sprawdzić swoje umiejętności na żywo. Taneczne szaleństwa w połączeniu z pogaduchami do rana to doskonały pomysł.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama