Rodzice i dziecko oglądają wystawę w muzeum podczas ferii zimowych.
Canva

5 modnych miejscówek w Warszawie, które powinniście zobaczyć w te ferie

Warszawa słynie z kilku charakterystycznych zabytków i punktów miasta. Jest też krajową kolebką muzeów, galerii i parków. Z pewnością każdy kojarzy Pałac Kultury i Nauki, czy też Starówkę będącą wizytówką stolicy. Warto, jednak dodać, że to miasto, które kryje w sobie znacznie więcej ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc. Niektóre cieszą się sporą popularnością, inne zdają się być jeszcze nie do końca odkryte. Poznajcie 5 mniej oczywistych atrakcji w Warszawie!
Reklama

Fajne i modne miejsca w Warszawie

Multimedialny Park Fontann – to przyjemny park, w którym w weekendy odbywają się zachwycające pokazy multimedialne, wykorzystujące światła, wodę i muzykę.

Centrum Praskie Koneser - bardzo klimatyczny kompleks obiektów mieszkalnych, biurowych i kulturalno-rozrywkowych znajdujący się na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser” To miejsce w którym regularnie odbywają się ciekawe eventy, wystawy i targi.

Królikarnia to klasycystyczny pałac na skarpie wiślanej. To zabytkowy, doskonale utrzymany obiekt. Jest siedzibą Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego.

Hala Koszyki to kolejne bardzo klimatyczne, modne i tętniące życiem miejsce. Stanowi je odnowiona hala targowa z modnymi knajpkami, butikami, jedzeniem ulicznym i miejscem wydarzeń kulturalnych.

Muzeum Cosmos szybko zyskało sympatię i stało się jednym z najmodniejszych muzeów w stolicy. Oferuje interaktywne wystawy z kolorowymi instalacjami świetlnymi i lustrami tworzącymi iluzje optyczne.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama