Dzieci na weselu
Canva.com

Dzieci na weselu. Kilka pomysłów na atrakcje, które pozwolą wam odetchnąć

Spodziewacie się, że goście na weselu przybędą ze swoimi pociechami? Przygotowaliśmy dla was kilka pomysłów na proste i zabawne atrakcje, które pozwolą wam odpocząć i dobrze się bawić z parą młodą.
Reklama

Proste zabawy, które ucieszą

Dzieci na weselu
Canva.com

Jeśli zdecydowaliście, że zapraszacie gości z dziećmi na swoje wesele, to musicie zagwarantować im takie atrakcje, aby cały czas mogły się bawić i jednocześnie dać trochę oddechu swoim rodzicom. Jedną z rozrywek może być obecność animatora dla dzieci. Wynajęcie osoby specjalizującej się w tworzeniu i prowadzeniu zabaw dla najmłodszych nie jest najtańsze, ale jest to gwarancja, że animator zapewni odpowiednia ilość zabaw oraz konkursów muzycznych, sportowych i plastycznych dla naszych pociech.

Reklama

Warto również pomyśleć o tym, aby przygotować specjalny kącik dla dzieci, np. z kolorowankami, grami planszowymi, czy maskotkami i samochodzikami. To opcja raczej dla grzecznych i zdyscyplinowanych dzieci.

Chwila odpoczynku i relaksu

Dzieci na weselu
Canva.com
Reklama

Z pewnością dużą aprobatą będzie się cieszyć zabawa z bańkami mydlanymi, jeśli organizujecie wesele w plenerze. Zasadniczo wystarczy tylko duże wiadro z wodą i płynem, specjalne urządzenie do puszczania ogromnych baniek i zabawa gotowa. Dodatkowo dziecięca zabawa może być elementem atrakcyjnej sesji fotograficznej dla nowożeńców.

Kolejną atrakcją może być podarowanie milusińskim aparatów-polaroidów. Misją dla dzieci będzie uwiecznienie najwspanialszych momentów z całego wesela. Dzieci w nowej roli potrafią zrobić naprawdę interesujące zdjęcia, które będziecie mogli użyć, np. w waszym albumie ślubnym. To doskonała pamiątka za grosze z najważniejszego dnia w życiu.

Możecie również przygotować mały słodki stół tylko dla dzieci. Wystarczy, że oprócz muffinek ułożycie miseczki z lukrem, ozdobami na babeczki i popuścicie wodze fantazji. Można również zorganizować konkurs na najpiękniejszą, weselną muffinę. To będzie świetna zabawa!

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama