Dziewczynka i kobieta wrzucają pranie do pralki
pexels.com

Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z pralki? Wykorzystaj produkt, który masz w kuchni!

Z Twojej pralki wydobywa się brzydki zapach? Na szczęście są skuteczne sposoby na to, aby się go pozbyć! Możesz wyczyścić urządzenie przy użyciu produktu, który masz w kuchni... Zajmie Ci to zaledwie chwilę!
Reklama

Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z pralki?

Nic prostszego! Wypróbuj prosty sposób na czyszczenie pralki, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnych metod. Jeżeli szukasz sprawdzonej metody na pozbycie się brzydkiego zapachu z bębna, a także dokładne wyczyszczenie pozostałości po detergentach - lepiej trafić nie mogłaś. Wystarczy, że użyjesz... tabletki do zmywarki!

Wrzucanie prania do pralki
pexels.com

Jak czyścić pralkę tabletką do zmywarki?

W pralce gromadzi się brud, który sprawia, że Twoje ubrania się nie dopierają. Bardzo ważne jest to, żeby ją regularnie czyścić.

Reklama

Jeżeli chcesz pozbyć się brzydkiego zapachu z bębna, koniecznie użyj tabletki do zmywarki. Wrzuć dwie do pustej pralki, a następnie ustaw temperaturę na 60 stopni. Po takim cyklu usuniesz wszelkie zarazki i bakterie, a ponadto środek będzie dokładnie wyczyszczony i pachnący!

Regularne czyszczenie pralki jest bardzo ważne

Jeżeli chcesz uniknąć kłopotliwego i długiego czyszczenia pralki, zadbaj o regularne porządki. Przede wszystkim wyczyść filtr pralki, uszczelkę, szufladę na proszek i płyn do płukania, a także całą komorę, w której znajduje się szuflada. Taką czynność powtarzaj średnio raz na miesiąc.

Reklama
Autor - Klaudia Woźniak
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
k.pieszczynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama