Trądzik
Canva.com

Jak pozbyć się trądziku? Poznaj 4 skuteczne domowe sposoby na wyeliminowanie wyprysków

Masz trądzik? Chcesz się go pozbyć? Nie wiesz jednak jak się go pozbyć całkowicie? Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 domowe sposoby na pozbycie się trądziku.
Reklama

Sposób 1. Odpowiednio zbilansowana dieta.

Wiedz o tym, że trądzik pojawia się bardzo często przez złą dietę, albo i jedzenie wielu słodyczy w ciągu dnia. Dlatego też i jeżeli chcesz, pozbyć się trądziku ze swojej twarzy zacznij, stosować odpowiednio zbilansowaną dietę.

Sposób 2. Czosnek.

Trądzik
Canva.com

Czosnek jest w stanie pozbyć się trądziku z twarzy. Jednak jak to zrobić? Bardzo prosto. Obierz jeden ząbek czosnku i smaruj w danego pryszcza około 15 minut, ale i dodatkowo jedz w ciągu dnia przynajmniej dwa ząbki czosnku, wówczas ten sposób pomoże pozbyć się trądziku.

Sposób 3. Maseczka aspirynowa.

Reklama

Jest to takowa maseczka, która ma za zadanie wyeliminować trądzik z twarzy. Najlepszy efekt danej maseczki będzie, jeżeli będziemy ją stosować codziennie po wieczornej toalecie, czyli i przed samym snem. Maseczka pomoże, gdy będzie używana zgodnie z zaleceniami, które są napisane na niej.

Sposób 4. Soda oczyszczona.

Smarując, sobie sodę oczyszczoną na danego pryszcza możesz, wyeliminować ów trądzik. Sodę musisz trzymać na twarzy od 10 do 15 minut. Najlepiej wykonywać ten sposób minimum dwa razy w ciągu dnia. Rano i wieczorem.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama