Maseczka
Canva.com

Jak zrobić maseczkę do twarzy z jajkiem? Działa cuda!

Peeling to jedno, ale aby zadbać dobrze o swoją cerę na twarzy trzeba czegoś więcej niż tylko peeling, dlatego warto używać maseczek do twarzy. Jednakże te samorodne w domu mają o wiele więcej właściwości! Dlatego dziś przedstawimy Ci jak zrobić maseczkę do twarzy z jajkiem!
Reklama

Maseczka do twarzy — Czym jest?

Maseczka do twarzy to nic innego jak maska, którą się nakłada, a po kilku minutach ona gęstnieje, i ją się zdejmuje ze swojej twarzy. Maseczka do twarzy z jajkiem jest naprawdę skuteczna, jeżeli chcemy rozjaśnić i wzmocnić naszą cerę, ale co najważniejsze zadbać o młodszy wygląd naszej skóry! Dlatego warto ją stosować. Dowiedz się jak ją wykonać!

Maseczka do twarzy — Co potrzebujemy?

Maseczka do twarzy z dodatkiem jajek jest, banalnie prosta do wykonania a jej dwa składniki zawsze posiadamy, w domu! Dlatego poznaj je i dowiedz się jak je wykonać!

  • Oliwka dla dzieci — około 10/20 ml.
  • Jajko — od 1 do 2 jajek.

Maseczka do twarzy — Przygotowanie.

Reklama
Maseczka
Canva.com
  1. Maseczka do twarzy z jajkiem jest, prosta w przygotowaniu a jej skuteczność jest, naprawdę genialna. Dowiedz się teraz jak ją wykonać.
  2. Przygotuj sobie miseczkę, z której nic się nie wyleje.
  3. Wbij jajko i wymieszaj je. Gdy już będzie, jednolity kolor dodaj, powoli od 10 do 20 ml oliwki dla dzieci. Wymieszaj wszystko, jeżeli uznasz, że jest, zbyt rzadkie dodaj, jeszcze jedno jajko i wymieszaj.
  4. Maseczka do twarzy jest już gotowa. Teraz wystarczy rozsmarować ją pędzelkiem po całej twarzy. Odczekać od 5 do 10 minut i spłukać ją. Używaj takiej maseczki naprzemiennie z peelingiem do twarzy. Czyli jeżeli użyjesz, peelingu następnego dnia użyj, tej maseczki a zobaczysz szybkie efekty w ciągu jednego miesiąca!
Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama