zimiara
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Jesieniara przestaje być modna. Sezon na zimiarę uważam za otwarty

Chociaż jednym z najczęściej używanych słów przez młodych ludzi jest jesieniara, to wcale nie ona będzie prawdziwą królową tego roku. Szanowni Państwa, Drogie Panie, Drodzy Panowie. W tym sezonie liczy się tylko zimiara, która nieskazitelnie piękna śnieżnym dywanem wkracza na salony.
Reklama

Jesteś jesieniarą? Sorry, wolę zimiarę

Jeszcze do niedawna każda kobieta, która orientuje się w światowych trendach, pragnęła być jesieniarą — a więc osobą, która wprost szaleje za jesienią. Powszechnie uważano bowiem, że nie ma nic piękniejszego niż zapach tej pory roku, zbieranie kasztanów i liści oraz zapalanie kolorowych i bardzo aromatycznych świec. W domu każdej jesieniara zawsze leżały dynie, jesienne książki, a ona sama uwielbiała wygrzewać się pod kocykiem, popijając gorącą Pumpkin Spice Latte i oglądając najnowszą komedię romantyczną na Netfliksie.

Reklama

Brzmi świetnie? Tylko w teorii! Jesień niewątpliwie ma swój urok i wiele zalet, ale już prawie każda kobieta była już jesieniarą i niewątpliwe trzeba przyznać, że ta pora roku po prostu zaczyna być już nudna. Co roku liście i kasztany wyglądają tak samo, Pumpkin Spice Latte smakuje identycznie (i nadal jest tak słodka), a wszystkie jesienne komedie romantyczne kończą się w podobny sposób.

Jeśli chcesz sprawić, żeby wszystkie jesieniary stały się naprawdę zazdrosne, zrzuć już ten jesienny sweterek, zostaw liście i kasztany w domu, załóż ciepłą zimową kurtkę i stań się prawdziwą królową śniegu, która zapoczątkowuje zupełnie nową modę. Jesieniara nie ma znaczenia. Teraz to zimiara wkracza do akcji.

Zimiara
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Jestem zimiarą i jestem z tego dumna

Mówiąc o zimiarze, a więc o osobie, która kocha zimę swym zimnym niczym lód sercem, należy powiedzieć przede wszystkim o jej bardzo charakterystycznych atrybutach. Żadna jesieniara nie może obyć się... bez śniegu. Ale spokojnie, nie musisz go ze sobą wszędzie ze sobą zabierać. Wystarczy, że założysz najnowszą zimową stylizację i pewnym siebie krokiem będziesz przechadzać się po zimowym puchu. Koniecznie weź ze sobą swoją koleżankę, żeby ta uwieczniła Cię na zdjęciach. Zimowa atmosfera, niewielki śnieg spadający z nieba, delikatny wiatr rozwiewający twoje rozpuszczone włosy i ty prawdziwa zimiara — królowa tej pory roku.

Reklama

Nie zapomnij też o innych przedmiotach, które będą Cię definiować jako zimiarę i sprawią, że absolutnie nikt nie będzie miał wątpliwości, z kim ma do czynienia. Nieodłącznym elementem każdej zimiary są śnieg, mandarynki, świąteczne światełka, dekoracje i stroje.

Każda zimiara marzy o tym, aby zamieszkać w zimowej chacie w górach, w której będzie mogła do woli zajadać się piernikami i słuchać "Snow" Red Hot Chili Peppers, nadal myśląc, że jest to piosenka o śniegu.

Reklama
Autor - Kamil Wroński
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
k.wronski@styl.fm
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama