Dłonie z krótkimi, naturalnymi paznokciami
pexels.com

Pozbądź się łamliwych paznokci. Nasze domowe sposoby są niezastąpione!

Jak dbać o łamliwe paznokcie? Okazuje się, że do ich pielęgnacji wcale nie potrzebujesz drogich odżywek z drogerii czy apteki! Składniki, które je uratują masz w swoim domu.
Reklama

Sposoby na łamliwe paznokcie

Możesz szybko i skutecznie poprawić kondycję swoich paznokci, bez kupowania drogich odżywek w aptekach czy drogeriach. Naturalne składniki są najlepszym sposobem na to, żeby uporać się z tym problemem! Znajdziesz je w swojej kuchni, a więc żeby odżywić paznokcie nawet nie będziesz musiała iść do sklepu.

Ocet jabłkowy

Do pielęgnacji łamliwym paznokci możesz wykorzystać ocet jabłkowy. Zaskoczona? Wypróbuj tę metodę, a przekonasz się, że nie ma lepszego sposobu na ich odżywienie! Aby uzyskać najlepsze efekty zamocz palce w occie na dwadzieścia minut. Powtarzaj zabieg co kilka dni, aż uzyskasz pożądane rezultaty. W ten sposób nie tylko odżywisz paznokcie, ale również pozbędziesz się przebarwień.

Kobieta w warkoczykach piłuje paznokcie
pexels.com

Żelatyna

Reklama

Żelatyna jest niezastąpiona podczas wzmacniania paznokci. Wystarczy, że trzy łyżki żelatyny rozpuścisz w odpowiednio proporcjonalnej ilości wody, a następnie będziesz moczyć paznokcie w roztworze przez około dziesięć minut. Powtarzaj zabieg co dwa dni, aż uzyskasz pożądany efekt.

Olejek rycynowy

Olejek rycynowy jest powszechnie wykorzystywany jako środek na wzrost włosów i brwi. Sprawdzi się również jako odżywka do Twoich paznokci i skórek wokół nich. Regularnie go wcieraj, a pozytywne rezultaty mile Cię zaskoczą!

Reklama
Autor - Klaudia Woźniak
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
k.pieszczynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama