Dieta sirt
Canva.com

Słyszałaś o diecie SIRT? Poznaj jej zalety i wady zanim zamówisz catering

Na diecie SIRT z założenia je się raczej zdrowo. Wyklucza się to, co organizmowi zwykle nie służy, zastępując alkohol zwykłą wodą, a słodycze i produkty obfitujące w sól - warzywami, owocami i wybranymi gatunkami orzechów. A co to daje? Jakie zmiany wywołują w organizmie podobne modyfikacje?
Reklama

Dlaczego dieta SIRT naprawdę jest godna uwagi i dlaczego to właśnie nią warto się zainteresować, a nie innymi gotowymi jadłospisami dietetycznymi, o ile tak rzeczywiście jest?

Dieta SIRT wzięła swoją nazwę od produktów sirtuinowych. To one w tym jadłospisie są absolutnie najważniejsze, bo to one mają zapewniać mu odpowiednie właściwości. Produkty, które zawierają spore ilości sirtuin, są doskonałym sprzymierzeńcem szczupłej sylwetki, niskiej wagi i dobrego wyglądu. Pomagają chudnąć i robią to w sposób naturalny, więc można je uznać za takie naturalne i bezpieczne spalacze tłuszczu, które można stosować w nieograniczonych ilościach. To jednak nie wszystko.

Dieta SIRT jadłospis oparty właśnie na tych produktach zawsze będzie świetnie działać na zdrowie człowieka.

Reklama

Ten pozytywny wpływ jest szczególnie widoczny w kondycji układu krwionośnego oraz kondycji mózgu. Pod wpływem diety SIRT zwykle dochodzi też do obniżenia poziomu cukru we krwi. Ogólnie rzecz biorąc jest ona w stanie pomóc ludziom zmagającym się z najróżniejszymi przypadłościami, a robi to w sposób niezwykle przyjemny i prosty, gdyż dieta SIRT przepisy w większości przypadków są po prostu smaczne, więc nikt nie powinien wzdragać się przed ich jedzeniem.

A minusy?

Dieta sirt
Canva.com
Reklama

One oczywiście też istnieją, choć tyczą się głównie trudności związanych z utrzymaniem diety. Niestety nie tak łatwo przez nią przejść, zwłaszcza przez jej dwa pierwsze etapy, które zakładają jedzenie naprawdę niewielkiej ilości kalorii. Uczucie głodu na tej diecie rzeczywiście może się pojawić i trzeba jakoś je przetrwać. W przeciwnym wypadku nie dojdzie się do trzeciego etapu żywienia, a uzyskane efekty pójdą na marne.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama