Dzień babci
Canva.com

Te 3 pomysły na prezent na pewno spodobają się babci i dziadkowi

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. To świetna okazja, aby w symboliczny sposób uhonorować dziadków i pokazać im, że się o nich troszczymy. Jakie prezenty świetnie sprawdzą się w przypadku tych okazji? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.
Reklama

Voucher na zabiegi zdrowotne

Wiele gabinetów masażu oferuje okolicznościowe vouchery, które warto sprezentować ukochanym dziadkom i zapewnić im coś, co można nazwać dobrym połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Chwile spędzone w gabinecie mogą poskutkować trwałą poprawą kondycji i zmotywować seniorów do dalszego dbania o własne zdrowie.

Pasjonujące lektury

Jeśli dziadkowie wyjątkowo przepadają za czytaniem książek, to kolejne tomy do przeczytania mogą sprawić im wiele radości. W tym roku premierę miała na przykład trzynasta część kryminalnej serii Jo Nesbo o Harrym Hole, a mianowicie "Krwawy Księżyc". Świetne recenzje zbiera również "Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny" Adama Kaya, czyli brytyjskiego komika, który przez siedem lat pracował jako lekarz na oddziale położniczym.

Pełne zdrowia soki dla seniorów

Firmy takie, jak Biovital, mają w swojej ofercie pełne składników odżywczych i witamin soki, które zostały przygotowane z myślą o seniorach. Napoje te bogate są w żelazo, kwas foliowy, ryboflawinę czy witaminę B6. Są nie tylko bardzo zdrowe, ale również smaczne, a ich regularne spożywanie przełoży się na większe zdrowie dziadków.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama