Narty dla kobiety – jak wybrać najlepiej?

Top 3 najchętniej wybierane ośrodki narciarskie. Tutaj "szusują" Polacy w ferie!

Każdy, kto lubi sporty zimowe i górskie krajobrazy z pewnością lada moment zacznie planować swój zimowy urlop. Sezon narciarski za pasem co oznacza, że warto zacząć rozglądać się za noclegami w górach i kompletować swój sprzęt.
Reklama

W Polsce mamy wspaniałe warunki do uprawiania sportów zimowych: narciarstwa, czy snowboardu. Do tego polska infrastruktura narciarska stale i prężnie się rozwija, co oznacza, że coraz więcej ma do zaoferowania turystom. Już teraz bogata oferta kurortów narciarskich może przyprawiać o zawrót głowy. Odpowiednie miejsce na aktywny wypoczynek w polskich górach znajdą zarówno początkujący, jak i zaprawieni w boju narciarze. Jest kilka szczególnie lubianych miejsc. Oto top 3!

Top 3 najchętniej wybierane ośrodki narciarskie w Polsce

Na dobrze przygotowanym stoku narciarskim nogi narciarza zjeżdzającego w dół
Materiał partnera

Wisła - to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych zimowych kurortów w Polsce. Do dyspozycji narciarzy oferuje niemal trzydzieści kilometrów tras i wyciągów.

Reklama

Jest to dobre miejsce dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy.

Mountain Resort w Szczyrku. To bardzo nowoczesny ośrodek narciarski, który szczyci się najdłuższymi stokami w Polsce. Na swoim terytorium oferuje trzy kolejki sześcioosobowe oraz jedną dziesięcioosobową kolejkę gondolową. To wyjątkowe miejsce, w którym można szosować w okolicznościach urokliwych krajobrazów Beskidów Śląskich.

Ośrodek narciarski BiałkaSKi w Białce Tatrzańskiej. Ten nowoczesny kurort dysponuje, aż dwudziestoma trzema trasami narciarskimi. Do tego posiada jedenaście wyciągów i dziewięć kolejek krzesełkowych. Zapewnia aktywny wypoczynek wśród przepięknych, podhalańskich krajobrazów.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama