Dziewczynka ma zdziwioną i ucieszoną minę.
Canva

Top 5 prezentów na pierwsze urodziny dla dziewczynki

Pierwsze urodziny dziecka są nie tylko szczególne w jego życiu, ale również całej rodziny. To z pewnością wyjątkowy moment dla rodziców, jak i dalszych krewnych. Każdy niewątpliwie chce świętować taką okazję i odpowiednio obdarować małego solenizanta. Nie jest jednak łatwo o pomysł na prezent na pierwsze urodziny dziecka. Wyzwaniem może być zarówno podarek dla chłopca, jak i dziewczynki. Jak sobie z tym poradzić, kiedy szukamy prezentu dla dziewczynki? Poznajcie nasze pomysły!
Reklama

Top 5 prezentów na pierwsze urodziny dla dziewczynki

Namiot Tipi

To element, który świetnie uzupełni pokoik małej księżniczki i posłuży jej do zabawy. Zazwyczaj do kompletu będą dołączone wygodne poduszki, a niekiedy dodatkowe ozdoby w postaci na przykład girlandy świetlnej. Takie namioty dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych. Namiot zapewni maluchowi własny azyl do chwil zabawy.

Suchy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami

To propozycja na naprawdę cudowne chwile rozrywki w domowym zaciszu. Dodatkowo piłeczki z zestawu świetnie wspomagają rozwój sensoryczny dziecka. Piankowy basen suchy jest w pełni bezpieczny i zazwyczaj posiada w zestawie, aż 200 kuleczek.

Edukacyjny, interaktywny stół do zabawy

Wciąga do zabawy i pobudza bodźce maluchów. Jest pełny kolorów, kształtów i dźwięków! Dzieje się na nim naprawdę sporo, zatem nie ma mowy o nudzie. Taki produkt rozjaśnia funkcje poznawcze dziecka i wzmacnia jego rozwój sensoryczny.

Reklama

Gumowy skoczek

Może mieć kształt zwierzątka, dinozaura lub innego stwora. Dodatkową atrakcją mogą być elementy świecące. Dzieciaki mogą się na niego wspinać, siadać i bujać powoli. Taka zabawka wspiera rozwój motoryki i poruszania całym ciałem.

Wózek dla lalek

To świetna zabawka wielofunkcyjna. Dla rocznej dziewczynki sprawdzi się jako tzw. pchacz wspomagający naukę chodzenia. Do tego może mała dama przewozić w nim swoje lalki i inne zabawki. Zdecydowanie będzie to praktyczna zabawka.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama