Wesele w stylu rustykalnym
Canva.com

Wesele w stylu rustykalnym. Spraw, aby najważniejszy dzień był naturalnie piękny

Chcesz mieć wesele inne od wszystkich? Spróbuj wystroić salę weselną w stylu rustykalnym. Piękne, naturalne dodatki oraz dekoracje będą cudownym tłem do zdjęć. Dzięki temu zatrzymasz najpiękniejsze chwile w pięknej scenerii, a Twoi goście będą pamiętać ten dzień do końca życia.
Reklama

Romantycznie i z klasą

Wesele w stylu rustykalnym
Canva.com

Styl rustykalny to popularny wybór przy planowaniu ślubu. W tym stylu chodzi o prostotę, naturalne piękno oraz zabawną i romantyczną atmosferę. Ma wiele uroku i jest idealna dla tych, którzy chcą zorganizować wesele w plenerze. Rustykalne piękno jest często popularne wśród młodszych par, które chcą wziąć ślub w naturalnym otoczeniu. Jedną z najlepszych rzeczy w stylu rustykalnym jest to, że nie musicie mieć dużo pieniędzy, aby mieć niezapomniany i piękny ślub.

Rustykalne atrakcje

Wesele w stylu rustykalnym
Canva.com

Rustykalne wesela są coraz bardziej popularne, ponieważ są stonowane i dają poczucie nostalgii. Ten styl podoba się także miłośnikom ekologii, jak i troski o środowisko. Dzieje się tak, ponieważ rustykalne dekoracje ślubne są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie wymagają dużych nakładów w produkcji. Rustykalne dekoracje ślubne są również proste, a przez to tańsze.

Reklama

Jeśli chcesz urządzić rustykalne wesele w bardziej tradycyjnym stylu, możecie je zorganizować w stodole, domu, ogrodzie, winnicy lub lesie.

Jednym z pomysłów na udekorowanie wesela rustykalnymi dekoracjami jest użycie klasycznej beli siana. Bele siana to idealna dekoracja na rustykalne wesele. Są łatwe do kupienia i są bardzo przystępne cenowo. Oczywiście nie zapominajmy o delikatnych i naturalnych dekoracjach na stołach. Artystycznie rozrzucone, suszone kwiaty będą wyglądać pięknie i podkreślą urodziwą, weselną zastawę stołową.

Reklama
Wesele w stylu rustykalnym
Canva.com

Za granicą wesela w naturalnej scenerii zazwyczaj odbywają się na zewnątrz. Dekoracje i przestrzeń eventowa są wykonane z naturalnych materiałów. Na przykład: dekoracja na stole Państwa Młodych może być wykonane z drewna, siana lub słomy. Ozdoby wykonuje się z gałązek, liści i gałęzi drzew. Na stołach nie brakuje także świeżych owoców, które idealnie pasują do takiego klimatu. Rustykalne wesela są również zazwyczaj proste, z kilkoma dekoracjami. Weselne menu jest zazwyczaj wykonane z naturalnych składników.

Reklama
Autor - Paula Lazarek
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
p.lazarek@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama