Mężczyzna spod znaku Skorpiona razem z ukochaną kobietą na tle zachodzącego słońca.
Canva

Związek ze Skorpionem? Jazda bez trzymanki!

Czy wiesz, jaki jest mężczyzna spod znaku Skorpiona? Jaki ma charakter, co lubi i jakiego zachowania w związku można się po nim spodziewać? Jeśli nie, koniecznie przeczytaj! Skorpiony nie są łatwymi ludźmi i relacje z nimi mogą być naprawdę burzliwe i pełne napięcia. Mają jednak sposoby, żeby to wynagrodzić...
Reklama

Skorpiony — co warto o nich wiedzieć?

Żywiołem Skorpionów jest zmienna i nieokiełznana woda. I to nie łagodny strumyk, ale bardziej rwąca rzeka, czy burzliwe morze. Planeta, która patronuje temu znakowi zodiaku, to Pluton — kojarzony z ciemnością i destrukcyjną siłą.

A kiedy Skorpiony obchodzą urodziny? Pomiędzy 23 października a 22 listopada. Kamieniami, które dodają im siły, są: topazy, onyksy, rubiny.
Znaku zodiaku tworzące krąg.
Canva

Skorpiony — jakie są ich złe i dobre strony

Skorpiony niewątpliwie mają swój urok osobisty. Są przy tym bardzo zaradne — na pewno dadzą sobie radę w życiu.

Reklama

Można poczuć się przy nich bezpiecznie. Cechuje je również duża przenikliwość. Skorpiona trudno okłamać, czy oszukać.

Niestety lubią też manipulować innymi ludźmi. Potrafią być przy tym bardzo mściwe. Kolejną ich wadą jest chorobliwa zazdrość. Niestety ten ostatni problem bardzo przeszkadza w zbudowaniu szczęśliwego związku.

Skorpiony — jakie są w związku

Jedno jest pewne, w takim związku emocji nie zbraknie. Skorpion jest niezwykle tajemniczy, co podkręca atmosferę i działa na wyobraźnię. Potrafią też walczyć z całych sił o ukochaną osobę. Ich determinacja robi wrażenie.

Jednocześnie potrafią pokazać swoje chłodne oblicze, odtrącić kogoś bliskiego, jeśli poczuli się zranieni. Z drugiej strony potrafią wpaść w prawdziwy szał, kiedy poczują zazdrość. A kiedy opada złość, robią wszystko, żeby to wynagrodzić.

Reklama
Autor - Izabella Gaudyńska
Autor:
|
redaktor zaradnakobieta.pl
i.gaudynska@zaradnakobieta.pl
Wydawcą zaradnakobieta.pl jest Digital Avenue sp. z o.o.
Google news icon
Obserwuj nas na
Google news icon
Udostępnij artykuł
Reklama
Reklama
Reklama