Jak zadbać o paznokcie zimą?
Udostępnij Google News
Uroda

Jak zadbać o paznokcie zimą?

Podpowiemy Wam dziś co zrobić, by zadbać o Wasze dłonie i paznokcie w tym zimowym okresie. Jak je ochronić przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi? Co zrobić, by nie miały na nie aż tak poważnego wpływu?

jak dbać o paznokcie zimą
Podobno to właśnie dłonie są wyznacznikiem kobiecego wieku. Zimą jednak naprawdę trudno o nie zadbać. Mróz, śnieg, wciąż zmieniające się temperatury czy wiatr wcale ich nie oszczędzają.

Zacznij od rękawiczek!

Powinnaś nosić je ZAWSZE przy sobie. Nawet jeśli po wyjściu z domu stwierdzasz, że przecież jest ciepło. Zimą pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie. Przed wyjściem na zakupy może być  spokojnie i ciepło, a w trakcie powrotu będzie zacinał śnieg, wiał wiatr, a temperatura spadnie poniżej zera. Wtedy będziesz mogła sięgnąć do kieszeni po rękawiczki i ochronić swoje dłonie i paznokcie, a przy okazji nie zmarznąć.

Nie odmawiaj sobie zimowego manicure

Latem, wszystkie kobiety chcą mieć zadbane paznokcie. Chodzą do kosmetyczki regularnie, albo - jeśli same opanowały do perfekcji sztukę robienia hybryd - same wykonują sobie manicure. Ale gdy wracają z wakacji i zaczyna się jesień, wolą schować dłonie do kieszeni niż spędzić półtora godziny na robieniu paznokci - dlaczego? Jesienno zimowe wzory też są piękne, a zadbane dłonie to nasza wizytówka. Nie zapominaj więc o manicure nawet o tej porze. Zrób to dla siebie!
Jak jeszcze możesz dbać o dłonie i paznokcie? Przeczytasz w galerii poniżej!

Zobacz też:

Jak dbać o skórę zimą?
Jak chronić włosy zimą?
Jak nosić sukienki dzianinowe zimą?


Źródło: pixabay.com
Udostępnij Google News Komentarze

Podobne tematy

Polecane dla ciebie